На цьому тижні будуть запущені два ICO на базі Ethereum

На цьому тижні дві топ платформи на базі Ethereum збираються запустити свої ICO.

Перспективи ICO проектів Status і Civic виглядають добре. Хоча Civic Вінні Лінгхема вже випустив свій токен (CVC) на суму $ 33 млн за вісім днів до його офіційного ICO 21 червня, Status вперше потрапляє на ринок.

ICO Civic дозволяє дрібним торговцям купувати до 110 мільйонів з 330 мільйонів виділених токенів (по $ 0,10), так як більш великим торговцям гарантуються тільки до 66% запитаного замовлення на поставку.

З іншого боку, форм-фактор повідомлень з відкритим вихідним кодом Status призначений для того, щоб зробити Ethereum більш доступним середньому користувачеві смартфона, надаючи гнучку платформу для розробників додатків. Це все в прагненні «максимізувати щоденне використання громадського блокчейна Ethereum», – йдеться в його робочому документі.

Це один з декількох нових проектів, які розробляються на платформі Ethereum, ймовірно, з можливістю зробити його доступним на масовому ринку раніше, ніж більшість користувачів можуть собі уявити.

У той час як IOTA орієнтована на те, щоб служити основою Internet-of-Things (IoT), Civic створює мережу ідентифікації, яка буде пов’язувати компанії і користувачів, а Status створює мережу Users-as-Stakeholders спрямовану на вирішення проблеми соціальних ботів і маніпуляцій з медіа. Це ідея, орієнтована на наступне покоління соціальних мереж, що дає їй більшу доступність і спрощує реєстрацію, враховуючи її підхід до соціальних мереж.

Смартфон використовує імпульс

Ці проекти, ймовірно, досягнуть успіху на ринку, враховуючи, зокрема, їх схильність до максимальної вигоди від очікуваного збільшення числа користувачів глобальних смартфонів в найближчі роки.

Згідно «Big Ideas» від ARK Invest, який представляє щорічний прорив технологій дослідницьких і інвестиційних компаній, які, на його думку, значно розширяться в майбутні місяці, до 2020 року 75% населення світу матимуть смартфон.

За допомогою смартфонів, що стають новим персональним комп’ютером і точкою доступу до цифрового світу для громадян як країн, що розвиваються, так і вже розвинених, Status заявляє, що він використовує деякі з функцій для зростання свого ринку. Це відноситься до мессенджерів, які тепер мають більше користувачів, ніж соціальні мережі.

У поєднанні зі зростанням Ethereum проект обіцяє великі інвестиційні можливості для інвесторів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *