Sunday , 26 May 2019

На Amazon тепер доступні покупки з Bitcoin за допомогою Lightning

Біткоін користувачі тепер можуть використовувати мережу Lightning для здійснення покупок на сайтах електронної комерції, таких як Amazon.

Платіжний стартап Moon оголосив сьогодні, що будь-який гаманець з підтримкою Lightning тепер можна використовувати і через розширення браузера Moon. До цього приблизно 250 користувачів бета-версії вже використовували Moon для здійснення покупок, підключивши розширення браузера для обміну обліковими записами, такими як Coinbase.

Генеральний директор Moon Кен Крюгер сказав:

«Розширення висвітить QR-код, крім того, у нього буде lightning рахунок, який ви також можете скопіювати і вставити, якщо з якоїсь причини ви не можете використовувати QR-код, і ви зможете заплатити своїм улюбленим гаманцем lightning».

Для ясності, сам Amazon ніколи не стосується біткоін. Крюгер відмовився вказати, які традиційні фінансові інститути допомагають конвертувати біткоіни в фіат на внутрішньому ринку, щоб торговці Amazon фактично отримували фіатну валюту за свої товари. Проте, Крюгер додав, що до 2020 року функція з підтримкою lightning повинна працювати практично на будь-якому сайті електронної комерції, незалежно від того, чи приймає ця платформа біткоіни безпосередньо.

«Немає прямої інтеграції з торговцями», – сказав Крюгер, пояснивши, що Moon також управляє каналами платежів і просто пропонує простий інтерфейс для відправки платежів.

«Ми інтегруємося з мережами Visa і Mastercard, і отримуємо зниження комісії за обмін, яку платять продавці кожен раз, коли вони отримують транзакцію по кредитній карті», – сказав він.

Також Крюгер сказав, що його стартап планує залучити інвестиції в серії А в 2019 році і продовжити вивчення поведінки користувачів. Раніше стартап вже залучив $ 100,000 від Entrepreneurs Roundtable Accelerator.

«Існує безліч можливостей, щоб допомогти вирішити деякі з проблем використання і залучити людей до мережі lightning, збільшивши таким чином її прийняття», – сказав Крюгер.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *