Tuesday , 11 December 2018

На Tezos подали другий колективний судовий позов за місяць

Справа Tezos може стати першою цивільною справою, пов’язаною з ICO.

Швейцарський блокчейн-стартап Tezos, який в ході ICO привернув $ 232 млн, отримав другий судовий позов від інвесторів. Про це повідомляють Reuters.

Позов зареєстрований в окружному суді Флориди, звертається до співзасновників Tezos Артуру і Кетлін Брейтманам і компаніям Tezos Foundation і Dynamic Ledger Solutions, пов’язаних з проектом. Звинувачення полягає в шахрайстві і порушенні законодавства США про цінні папери.

Нагадаємо, що Tezos привернув рекордні $ 232 млн інвестицій в криптовалюті в липні 2017 року. 3 листопада 2017 року на компанія отримала перший колективний позов від інвесторів, від імені Ендрю Бейкера. Компанію звинуватили в шахрайстві завідомо неправдивих заявах про термін запуску власної платформи смарт-контрактів.

За словами Бейкера, він інвестував в проект, тому що Tezos обіцяла завершити створення платформи смарт-контактів не пізніше грудня 2017 року. Однак в жовтні засновники проекту заявили, що платформа буде створена не раніше лютого 2018 року. Адвокат Бейкера стверджує, що заяви відповідачів про терміни розвитку Tezos були неправдивими. Він вважає, що керівництво Tezos порушило законодавство США, так як американська Комісія з цінних паперів і бірж прирівнює випущені на ICO токени до цінних паперів.

У жовтні співзасновники Tezos Артур і Кетлін Брейтман (Arthur і Kathleen Breitman) і глава фонду, який контролює зібрані інвестиції, Йоханн Геверс (Johann Gevers) звинуватили один одного в спробі захопити управління проектом. 22 жовтня юридична фірма Block & Leviton LLP почала офіційне розслідування від імені інвесторів Tezos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *