Wednesday , 19 December 2018

Незабаром буде введено кріпторубль

Міністр зв’язку та масових комунікацій Росії, Микола Нікіфоров повідомив, що після наради з криптовалют у президента Росії, було прийнято рішення випустити національну криптовалюту – кріпторубль. Це не призведе до легалізації інших криптовалют, також кріпторубль не можна буде майніти.

У розробці проекту буде використана російська криптографія, в результаті це буде закрита модель з обмеженим обсягом регульованої емісії.

Чиновник зазначив, що вже підготовлено проект постанови уряду з усіма необхідними регламентами. За його словами, кріпторубль «буде зроблений швидко». Никифоров заявив, що говорить про це впевнено, оскільки «якщо ми не запустимо свій кріпторубль, то за нас це обов’язково хтось зробить. Держава це розуміє».

Коментуючи питання, що виникають у зв’язку з оподаткуванням операцій з кріпторублем, Никифоров зазначив, що їх ще належить обговорити. При цьому він запропонував піти від ПДВ і податку на прибуток і обчислювати суму за ставкою податку на доходи фізичних осіб, як у випадку з кріпторублем, так і з іншими криптовалютами.

Міністр повідомив, що створення кріпторубля не спричинить автоматичну легалізацію біткоіну і інших криптовалют.

«Я не вірю в біткоіни, а вірю в регульовану емісію криптовалют»

Слідом за цим міністр фінансів Антон Силуанов заявив, що держава має намір «очолити і відрегулювати» російський кріптовалютний ринок, а його заступник Олексій Моїсеєв повідомив, що в уряді підтримали обмеження на покупку криптовалют в Росії певною сумою.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *