Monday , 18 June 2018

Не варто забувати про Segwit2x

Найближчим часом в мережі Bitcoin планується ще кілька змін. План Segwit2x, який часто згадується як NYA, як і раніше дотримується свого шляху до активації протоколу Segwit. На момент написання статті залишився 621 блок для блокування BIP 141 (Segwit), і план «здається» працює без перешкод. Переважна більшість майнерів, які погодилися на пропозицію Segwit2x, як і раніше виконують, принаймні, половину плану. Друга половина плану Segwit2x включає в себе хардфорк 2 МБ, який повинен відбутися в листопаді.

Однак за кілька тижнів до недавнього харфорка велика частина прихильників UASF і розробників Core рішуче протистояла другій половині плану NYA. Тепер, коли Bitcoin Cash існує, з’явилися люди, які вважають можливими три біткоіни: один, у якого є тільки Segwit, один з Segwit і 2MB блоком, і 8MB Bitcoin Cash.

4 серпня один користувач написав про свої побоювання з приводу цього результату на subreddit r / btc, закликаючи схвалити Segwit2x. В іншому випадку, він вважає, що співтовариство отримає три біткоіни. І, отже, закликає до уникнення ще одного спірного хардфорка.

Цей користувач вважає, що якщо розробники Core і багато інших відмовляться від виконання другої частини плану, тоді знову може статися розкол ланцюга. «Подвоєння розміру блоку Bitcoin blockchain – це не кінець світу, і воно також принесе багато переваг», – пояснює автор. Один з учасників репозиторію Core Bitcoin, Luke-jr, розкриває свою думку щодо 2MB частини плану NYA.

«Забудьте про це – Segwit2x не відбудеться. Якщо ви захочете моєї підтримки, запропонуйте щось більш розсудливе », пояснює головний розробник Luke-jr. І потім відповів на твердження про те, що подвоєння розміру блоку не буде кінцем світу. “Так, це так”.

Luke-jr – не єдиний біткоін розробник, який не погодиться на наступну частину плану Segwit2x. У цей список входять і Грег Максвелл, Володимир ван дер Лаан, Хорхе Тимон, Ерік Ломброзо і багато інших.

Після появи Bitcoin Cash Джефф Гарзік, один з провідних розробників коду Segwit2x, підтверджує, що Segwit2x як і раніше трапиться за графіком. Коли його запитали в Twitter, чи буде реалізований компроміс, тому що «великі блокери» отримали бажане з Bitcoin Cash, Гарзік відповів:

«Segwit2x і NYA успішно досягли всіх цілей до сих пір і тривають за планом».

Після 1 серпня ігрове поле стає дуже цікавим, і оскільки UASF і UAHF планувалися заздалегідь, у багатьох біткоінеров було відчуття, що щось станеться. Кілька прихильників UASF вважають, що саме UASF вдалося підштовхнути Segwit. Тим не менше, ці ж прихильники, схоже, викликали зворотну реакцію, також дотримуючись плану UAHF (Bitcoin Cash) незабаром після початку руху.

Незважаючи на те, що у Segwit2x є велика частина підтримки майнерів, а також безлічі підприємств та інфраструктури, ми можемо стати свідками ще одного розколу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *