Monday , 17 June 2019

Новий майнер Bitmain розкритикований ранніми користувачами

Гігант з виробництва майнінг обладнання Bitmain піддався критиці за одну зі своїх новітніх розробок – AntMiner B3, а китайські користувачі поскаржилися на маркетингову тактику компанії і контроль якості.

При ціні 17 000 китайських юанів (або $ 2600) за штуку перша партія з 25 000 B3 майнерів була продана за кілька секунд після початку продажу.

Хоча офіційні специфікації AntMiner B3 мають обчислювальну потужність в 750 хешів в секунду, незабаром з’явилися скарги від першої партії покупців в Китаї, стверджуючи, що Bitmain значно перебільшував можливості потужності продукту в своєму маркетингу.

Згідно з місцевим джерелом новин, суперечка виникла після початкового тесту, проведеного майнерами в Китаї, в результаті якого було з’ясовано, що AntMiner B3 може виробляти тільки 500-600 хешів в секунду, що істотно знижує їх розрахункову прибуток з 47 BTM (BTM – рідний токен блокчейна Bytom) в день до мінімального однозначного виробництва.

Оскільки протягом останніх декількох тижнів з’явилося більше скарг в місцевому співтоваристві, майнери перейшли на створення груп в додатку соціальних повідомлень WeChat і поділилися своїми висновками по майнінговому пристрою на сайті Zhihu.

Інші звинувачення, які з тих пір поширюються по соціальним мережам, включають підозри, що Bitmain використовує вже вживані компоненти для виробництва B3. Відповідно до одного з повідомленням на Zhihu, користувачі відзначили, що вентилятор їх передбачуваного нового AntMiner B3 таким не виглядав, що потенційно може пояснити слабкі обчислювальні характеристики.

Згідно з повідомленням на сторінці активістів Weibo, група покупців B3 відвідала офіс Bitmain в Пекіні в понеділок, щоб обговорити рішення проблеми. Хоча група, мабуть, складалася з менш ніж 10 осіб, на зустрічі були присутні місцеві поліцейські, щоб забезпечити мирну бесіду.

Грунтуючись на новинному повідомленні Sina, майнери з групи заявили, що Bitmain висловив готовність виправити продукти, які мають проблеми з потужністю хешувания, але не розглядатиме повернення коштів клієнтам. Фірма, навпаки, відкрита до ідеї вирішення питання через юридичний процес, згідно зі звітом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *