Sunday , 26 May 2019

Новий позов, поданий проти засновника Xapo Венса Касареса

lifelock-logo

Компанія Lifelock подала ще один позов проти Венса Касареса, засновника Bitcoin гаманця компанії  Xapo.

Позов був поданий в понеділок у Delaware Chancery суд проти Касареса і його колишнього фінансового директора стартапу цифрового гаманця Lemon, Синтії Макадем, яка в даний час працює в якості президента і генерального адвоката Xapo.

LifeLock стверджує, що обидва утримали інтелектуальну власність, яка пов’язана з Xapo і Bitcoin інтеграцією програмного забезпечення для Lemon, і яка повинна була бути включена в угоду з придбання запуску системи LifeLock 2013, відповідно до Courthouse News.

Позов також стверджує, що обидва Касарес і Македем працювали над розробкою Xapo протягом перехідного періоду, коли вони перебували на службі Lifelock.

У скарзі йдеться:

“Під час роботи в Lemon, в офісах Lemon, на комп’ютерах Lemon і на клауд-серверах Lemon, під час оплачуваних робочих годин Lemon, і використовуючи IP Lemon, підсудні присвячували більшу частину свого часу на розробку продуктів Xapo “.

Lifelock подав аналогічний позов у минулому році проти Касареса у Верховний суд штату Каліфорнія.

Протягом місяця після першої доповіді, Касарес подав зустрічну скаргу до Верховного суду Каліфорнії, стверджуючи, що LifeLock “розтратив успіх своєї придбаної компанії, а потім намагався звинувачувати всіх, крім самого себе за свої помилки”.

Раніше в цьому році, перша справа була відхилена. Lifelock оскаржив звільнення, процес, який зустрівся з додатковими затримками. Сама остання скарга була подана в Делавері.

Позови, прив’язані до покупки Lemon

У грудні 2013 року, Lifelock купив Lemon за $ 42,6 млн. Незабаром після придбання Lemon, Касарес оголосив про запуск Bitcoin гаманця компанії Xapo, поряд з $ 20 млн в новому венчурному капіталі. Чотири місяці по тому, Xapo підняв додаткові $ 20 млн від Greylock Partners і Index Ventures.

LifeLock розповідає, що купив цифровий гаманець для своєї інтелектуальної власності, в тому числі гаманець “для безпечного зберігання особистої кредитної картки та іншої інформації про рахунки на своїх смартфонах,” згідно з позовом.

У коментарях, Регленд був зневажливим під час останньої спроби Lifelock подати в суд.

“Якими б не були мотиви, вони, очевидно, вирішили кинути ще більше грошей в те, що я вважаю особистою вендеттою”, – заявив він.

One comment

  1. This has made my day. I wish all pontisgs were this good.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *