Friday , 22 March 2019

Новий протокол дозволяє використовувати токени EOS dApps з Ethereum

Ймовірно, найважливішою частиною Ethereum є реальна реалізація і доступність смарт-контрактів.

На смарт-контрактах будуються «dApps», які дозволяють звичайним користувачам взаємодіяти з фінансовими та іншими можливостями блокчейну, не обов’язково маючи навички шифрування. Однак деякі проекти, такі як EOS, повністю відмовилися від Ethereum в пошуках альтернативних технологій масштабування.

Застосування смарт-контрактів

На сьогоднішній день найпопулярніші dApps пов’язані з азартними іграми і кріптовалютною торгівлею.
shEOS, фірма, яка допомагає компаніям запускати токени EOS і забезпечує важливу інфраструктуру для цієї мережі, недавно створила новий протокол під назвою EOS21, який забезпечує плавний перехід токенов з ERC-20 (стандартних токенів Ethereum і смарт-контрактів) в екосистему EOS. «Ми вважаємо, що розробники повинні мати таку технічну і творчу свободу, тому ми розробили цей протокол», – каже фірма. Вони також писали:

«Як нове розширення дасть можливість розробникам переміщати свої токени в будь-який блокчейн, який вони хотіли? У кожному окремому ланцюжку можна реалізувати конкретні потреби. Кожен блокчейн пропонує певні якості, які роблять його більш привабливим в залежності від потреб розробника dApp».

Що це означає для користувачів

Користувачі Ethereum dApps можуть не відразу побачити будь-які зміни, але в кінцевому підсумку цей проект може привести до відходу з мережі Ethereum до (в певному сенсі) більш привабливого середовища EOS. EOS швидше оформляє транзакції і обробляє більше користувачів. Існують спеціалізовані сервери, якими керують численні фірми, включаючи shEOS. Переваги для звичайних користувачів можуть не спостерігатися деякий час, але для розробників і фірм, які прагнуть поліпшити свої продукти Ethereum dApp, протокол EOS21, безумовно, може бути перевагою.

Потенційних можливостей застосування протоколу безліч. Наприклад, токени EOS можуть бути з’єднані з традиційними токенами Ethereum для деяких додатків. Фірма-розробник навіть передбачає, що транзакції ETH будуть автентифіковані через EOS або навпаки.

Check Also

Facebook шукає комерційного консультанта для нових продуктів на блокчейні

Робота над блокчейном в Facebook триває, так як соціальна мережа сподівається найняти ведучого комерційного консультанта …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *