Sunday , 26 May 2019

Новий протокол дозволяє використовувати токени EOS dApps з Ethereum

Ймовірно, найважливішою частиною Ethereum є реальна реалізація і доступність смарт-контрактів.

На смарт-контрактах будуються «dApps», які дозволяють звичайним користувачам взаємодіяти з фінансовими та іншими можливостями блокчейну, не обов’язково маючи навички шифрування. Однак деякі проекти, такі як EOS, повністю відмовилися від Ethereum в пошуках альтернативних технологій масштабування.

Застосування смарт-контрактів

На сьогоднішній день найпопулярніші dApps пов’язані з азартними іграми і кріптовалютною торгівлею.
shEOS, фірма, яка допомагає компаніям запускати токени EOS і забезпечує важливу інфраструктуру для цієї мережі, недавно створила новий протокол під назвою EOS21, який забезпечує плавний перехід токенов з ERC-20 (стандартних токенів Ethereum і смарт-контрактів) в екосистему EOS. «Ми вважаємо, що розробники повинні мати таку технічну і творчу свободу, тому ми розробили цей протокол», – каже фірма. Вони також писали:

«Як нове розширення дасть можливість розробникам переміщати свої токени в будь-який блокчейн, який вони хотіли? У кожному окремому ланцюжку можна реалізувати конкретні потреби. Кожен блокчейн пропонує певні якості, які роблять його більш привабливим в залежності від потреб розробника dApp».

Що це означає для користувачів

Користувачі Ethereum dApps можуть не відразу побачити будь-які зміни, але в кінцевому підсумку цей проект може привести до відходу з мережі Ethereum до (в певному сенсі) більш привабливого середовища EOS. EOS швидше оформляє транзакції і обробляє більше користувачів. Існують спеціалізовані сервери, якими керують численні фірми, включаючи shEOS. Переваги для звичайних користувачів можуть не спостерігатися деякий час, але для розробників і фірм, які прагнуть поліпшити свої продукти Ethereum dApp, протокол EOS21, безумовно, може бути перевагою.

Потенційних можливостей застосування протоколу безліч. Наприклад, токени EOS можуть бути з’єднані з традиційними токенами Ethereum для деяких додатків. Фірма-розробник навіть передбачає, що транзакції ETH будуть автентифіковані через EOS або навпаки.

Check Also

Telegram представляє нову мову програмування для мережі TON

Служба обміну миттєвими повідомленнями, орієнтована на конфіденційність, Telegram створила нову мову програмування для своєї відкритої …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *