Friday , 22 March 2019

Новий «Ethereum Community Fund» спонсоруватиме ETH інфраструктуру

Відомі прихильники ethereum об’єднують зусилля для створення фонду для проектів, побудованих на другому за величиною блокчейні світу. Він називається Ethereum Community Fund (ECF) і спрямований на підключення та фінансування зростання інфраструктури Ethereum (ETH), згідно з веб-сайту ECF.

ECF – це результат співпраці між Cosmos, Golem, Global Blockchain Labs, Maker, OmiseGo, Raiden і Tendermint, при цьому учасники погоджуються працювати над тим, щоб підключати проекти ethereum до компаній, які можуть скористатися перевагами пропонованих блокчейн послуг.

Першим кроком на шляху підтримки зростання екосистеми Ethereum стане інфраструктурна грантова програма. Ця програма буде створена в якості постійного фінансового фонду для підтримки і надання допомоги в створенні важливої ​​інфраструктури, інструментів і додатків з відкритим вихідним кодом.

ECF координуватиме існуючі проекти в просторі, які поділяють спільну зацікавленість у побудові базової інфраструктури та підтримки більш надійної екосистеми нових проектів. Очікується, що члени ECF і інші підуть за їх власними галузевими напрямками і мережами підтримки, які можуть забезпечити безперервний шлях для нових учасників до спільноти Ethereum.

Установча команда ECF складається з шанованих засновників і радників, а також основних зацікавлених сторін, що володіють досвідом і глибоким розумінням динаміки простору блокчейнів.

Важливо те, що фонд може похвалитися участю творця ethereum Віталіка Бутеріна, який підтвердив, що він братиме участь в якості радника.

«Ethereum перевершив всі мої очікування протягом останніх кількох років, але робота поки ще не закінчена», – сказав Бутерін в своїй заяві.

Він продовжив:

«У 2018 році відповідна хайп цінність повинна бути мантрою, і можливим це зроблять ініціативи на кшталт ECF, які допомагають в організації розвитку екосистеми».

У більш широкому плані ECF – це не єдиний проект, який останнім часом намагається зміцнити блокчейн ethereum і його екосистему.

Ethereum Foundation, некомерційний фонд, який контролює розвиток платформи, оголосив про дві програми субсидування в січні, які будуть стимулювати розробників до впровадження масштабуючих рішень. Аналогічним чином, Enterprise Ethereum Alliance надає ресурси компаніям, які розглядають прийняття ethereum і пов’язують підприємства Fortune 500 зі стартапами.

Таким чином, учасники ECF, висловили оптимізм в тому, що їх проект зможе спонукати інших приєднатися до спільних зусиль.

«Окремий ізольований проект може створити продукт і зробить революцію в індустрії. Але працюючи разом, ми можемо створити структуру, яка змінить світ », – додав засновник і CEO OmiseGO Юн Хасегава.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *