Sunday , 26 May 2019

Новий IBM Watson Centre об’єднує Blockchain з AI

на сайт_03

Сьогодні IBM відкрив офіс, де 5,000 програмістів працюватимуть над будівництвом швидких прототипів, використовуючи компанію blockchain і інструменти Watson AI, для компаній в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Названий Watson Centrе в Марині Бей в Сінгапурі офіс також розмістив IBM Garage, який спеціалізується на будівництві із застосуванням blockchain, використовуючи Відкриті інструменти Стандартів компанії.

Голова IBM Азіатсько-Тихоокеанського регіону і генеральний директор Ренді Уокер описали роботу в звіті:
“Watson і blockchain є двома технологіями, які швидко змінять спосіб, яким ми живемо і працюємо, і наші клієнти в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні прагнуть в припущенні і створенні майбутнього”.

IBM Garage працює як частина програми Глобальної Підприємницької компанії. Він був початий в 2010 і призначався для допомоги новим компаніям в створенні розподілених додатків, використовуючи Хмару IBM.

Всім в blockchain

Відкриття нового центру припадає на активний час для IBM і його дослідженні blockchain.

Робота компанії IBM з новими технологіями почалася в 2015 році, коли вона приєдналася до відкритого вихідного коду blockchain проекту Hyperledger для побудови міжгалузевого рішення розподілених реєстрів.

Раніше в цьому році, генеральний директор IBM Кріс Ферріс був призначений керівником проекту для Hyperledger.

У лютому директор blockchain IBM Джон Уолперт оголосив під час програмній промові в Сан-Франциско, що компанія була “всім в blockchain”, і в наступному місяці, компанія вже працювала, над об’єднанням AI з blockchian.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *