Sunday , 26 May 2019

Новини за день: коротко про важливе

 • Сергій Горьков, глава ЗЕБа передбачив зростання курсу біткоїну протягом ще 2-3 років. «Складно сказати, де «край»у цієї криптовалюти. Тому що можуть виникнути і інші валюти в якийсь момент часу, може довіра впасти, може ще щось статися».
 • Сьогодні ж глава Мінкомзв’язку Росії Микола Нікіфоров повідомив журналістам, що його відомство готує пропозиції щодо створення набору правил, які регулюють обіг в Росії криптовалют.

«Така риторика, що давайте все заборонимо і все визнаємо незаконним, вона неправильна, тому що, якщо ми це не зробимо, то це зроблять інші держави, в тому числі наші довколишні сусіди, в тому числі з економічного блоку ЄврАзЕС. В умовах того, що у нас свобода руху капіталів, ми просто отримаємо історію, коли величезні кошти з нашої економіки хлинуть в сусідні економічні юрисдикції», – попередив Никифоров.

 • Народний банк Китаю визнав залучення фінансування шляхом розміщення токенов (ICO) незаконним. Про це повідомляє CNBC.
 • Після встановлення нових рекордів вчора, крипто-ринок, очолюваний біткоїном, за останні 24 години отримав деяку корекцію, хоч і в цілому ціни залишаються близькими до максимальних.
 • Центробанк Росії дозволив торгувати криптовалютою на онлайн-платформі «Схід». Про це заявив віце-прем’єр і повноважний представник президента Росії на Далекому Сході Юрій Трутнєв.

«Ми розглядаємо можливість створення майданчика по торгах криптовалютами. Центробанк нас підтримав. Система «Схід» першої в країні отримала право працювати з криптовалютами», – розповів він.

 • ICO Modum: $ 4,2 млн зібрано за 10 хвилин. В даний час проект привернув вже 10 млн доларів.
 • Power Ledger: заснована на технології блокчейн мережа, що використовує відновлювальні джерела енергії, зібрала 17 мільйонів доларів США через пресейл двох своїх токенов. Очікується, що ICO Power Ledger приверне більше 30 мільйонів доларів.
 • Дослідницький відділ центрального банку Індії розробляє нову блокчейн-платформу для безлічі банківських додатків в країні.
 • Цільова група по цифровій валюті Південної Кореї – група, що складається з центрального банку країни, фінансових регуляторів і компаній з цифровими валютами – обговорила питання про посилений контроль над регулюванням торгівлі та ділової практики в якості засобу для подальших зусиль щодо захисту користувачів криптовалют. В обговоренні піднімалися питання заборони ICO.
 • В Україні почалося тестування терміналів для продажу біткоїнів за готівку. Шість з них працюють в Києві, ще два скоро з’являться в Харкові.

«Покупка відбувається за поточним курсом біткоїну, використовуючи API біржі. Як правило, це набагато вигідніше покупки біткоїнів в обмінниках, що дозволить заробляти власникам кріптоматов», – відзначили представники компанії Kuna Exchange.

 • Мінкомзв’язку Росії заявило, що операції з криптовалютами повинні обкладатися податком на доходи фізичних осіб. Ця теза входить до переліку правил поводження з криптовалютами, які розробляються міністерством зв’язку та масових комунікацій.
 • Найбільший китайський виробник майнінгового обладнання Bitmain отримав $ 50 млн інвестицій від ряду венчурних фірм.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *