Thursday , 17 January 2019

Нові енергоефективні чіпи Samsung можуть принести користь майнерам

Виробничий відділ Samsung, Samsung Foundry, запустив у виробництво свій 7-нанометровий вузол Low Power Plus (7LPP), який може знизити споживання енергії на 50 відсотків, повідомляється в офіційному прес-релізі від 18 жовтня.

Нова технологія, заснована на екстремальній ультрафіолетовій (EUV) технології літографії, робить нові чіпи 7LPP більш щільними (ефективними по площі) і енергоефективними. Це може мати позитивні наслідки для майнерів, що використовують апаратні засоби Samsung, оскільки витрати на енергію виявляються критичним фактором рентабельності галузі.

У квітні Samsung вже випустила 10-нм чіп для DragonMint T1 компанії Halong Mining. За словами Samsung, новий технологічний вузол 7LPP, заснований на EUV, є проривом для Samsung Foundry і може прокласти шлях для виробництва напівпровідникових чіпів розмірами всього 3 нм.

Samsung ще не розкрила імена перших клієнтів, що використовують нову технологію виробництва 7LPP. Але фірма мала на увазі, що перші чіпи будуть використовуватися для мобільних і високопродуктивних обчислювальних додатків (HPC).

Чарлі Бе, виконавчий віце-президент відділу продажів і маркетингу в Samsung Electronics, сказав, що введення нового 7LPP-вузла на EUV є революційною віхою в напівпровідникової промисловості. Він заявив, що «фундаментальні зміни» у виробництві чіпів стануть «оптимальним вибором не тільки для мобільних і HPC, а й для широкого спектра передових додатків».

Check Also

Біткоін наближається до $ 3700

У вівторок, 15 січня, в усіх 20 найбільших криптовалютах спостерігається невелике або помірне зростання за …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *