Sunday , 24 March 2019

Німецький Інтернет-банк Відмовився від Swift в Користь Bitcoin для Міжнародного Кредитування

Bitbond, онлайн-банк, заснований в Німеччині в 2013 році Радославом Альбрехтом, знайшов інноваційний варіант використання безмежності біткоіну: міжнародні платежі по кредитах.

Він першим застосував біткоін для видачі кредиту у валюті на міжнародному рівні, а не тільки в якості заставного забезпечення, і в даний час він обробляє близько 1 млн. дол. США у вигляді платежів за кредитами в місяць.

Як пояснює компанія на своєму веб-сайті:

«Завдяки інноваціям в області платежів і кредитного рейтингу Bitbond робить фінансову інтеграцію реальністю в усьому світі. Всі платіжні операції на Бітбонде проводяться через блокчейн біткоіну. Тому наші послуги доступні по всьому світу через Інтернет і не залежать від банків ».

У той час як багато аутсайдери (і навіть холдери) бачать біткоін як виключно спекулятивний актив, Bitbond знайшов бізнес-модель, яка конкурує з традиційними системами. Використання біткоіну стало розумним кроком для Альбрехта в якості альтернативи платіжній системі Swift, яка повільніше і дорожче.

«Традиційні грошові перекази є відносно дорогими через збори за обмін валюти і вони можуть займати до декількох днів», – сказав Альбрехт в інтерв’ю Reuters TV в своєму офісі в фешенебельному районі Берліна Пренцлауер Берг. «З Bitbond платежі працюють незалежно від того, де знаходяться клієнти. Через інтернет це дуже, дуже швидко, і збори низькі».

Недоліком, за словами Альбрехта, є волатильність монети.

Компанії все ще неохоче приймають біткоін в якості оплати через його швидко мінливого обмінного курсу. Bitbond уникає цієї проблеми, тому що клієнти отримують токени в позиках протягом декількох секунд або хвилин, поки вони не будуть готові оплатити національною валютою, яку вони обирають.

Основними передумовами для успішності такого бізнесу є дешевизна біткоін-транзакцій і низькі комісії.

З 2013 року Bitbond став популярним. Компанія була згадана в Forbes і Lend Academy. В даний час в компанії Bitbond працюють 24 людини з 12 країн.

Клієнти в основному складаються з малих підприємств і фрілансерів, які не беруть кредитів більш ніж на 50 000 доларів США. Компанія також офіційно отримала ліцензію в якості банку в 2016 році.

Німеччина є світовим лідером в прийнятті біткоіну. У той час як інші країни як і раніше скептично ставляться і приймають антікріптовалютне регулювання (такі як Індія), Німеччина, поряд зі Сполученими Штатами, відкриті для крипто-підприємств.

Check Also

tZERO Exchange в червні запустить додаток для торгівлі біткоінами

До сих пір токени безпеки були пріоритетом стартапу, але цього літа tZERO планує запустити власний …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *