Wednesday , 19 September 2018

Ні, Естонія не запускає ICO для державної цифрової валюти

Всупереч чуткам, Естонія не планує робити ICO або стати першою країною, яка перша введе державну криптовалюту.

Минулого місяця CCN і основні засоби масової інформації, включаючи CNBC, повідомили, що Естонія експериментувала зі створенням криптовалюти з державною підтримкою, яку називають estcoin, яка буде частково поширена через ICO. Це було б монументальним кроком для прийняття цифрової валюти, але, як повідомляють Business Insider Nordic, заяви, що Естонія запускає перший урядовий ICO, є «підробленими новинами».

Business Insider Nordic цитує радника центрального банку Швеції, який підтвердив в центральному банку Естонії, що у них немає планів щодо офіційної цифровий валюти:

«Ми говорили про це з центральним банком Естонії, і вони кажуть, що це неправда. Новина була створена деякими невдалими обставинами. Це помилковий слух. Ось що говорить [центральний банк Естонії]. Я зустрів їх три тижні тому, і вони сказали мені, що якщо ви почуєте що-небудь про есткойн, не вірте цьому.»

Озираючись назад, дуже легко визначити джерело плутанини. Концепція есткоіна була вперше запропонована естонським підприємцем Каспаром Корюсом, який написав повідомлення в блозі про те, що станеться, якщо Естонія або інша країна видадуть суверенну криптовалюту. Кор’юс, який керує інноваційною програмою електронного проживання в країні, розмістив цю пропозицію на веб-сайті уряду. Оскільки веб-сайт електронного представництва розміщується на офіційній державній доменній адресі і включає офіційну печатку Естонської Республіки, легко помилитись, що пропозиція схвалена урядом.

Проте, багато фінансових аналітиків припускають, що суверенні криптовалюти можуть існувати в найближчому майбутньому. Китай вже створив інститут цифрових валют, і радник центрального банку країни закликав департамент до створення цифрового юаня «якомога швидше». Повідомляється, що офіційні особи в уряді Індії також обговорили питання про випуск центрального банку, що підтримує криптовалюти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *