Saturday , 20 October 2018

Обвал ціни на біткоін

Згідно ринковим даним, ціни на біткоін впали більш ніж на 25 відсотків від рекордного максимуму майже в $ 20 000, досягнутого в минулі вихідні.

Біткоін перевершив своє недавнє зниження цін 10 грудня, і новини, що приходять  погіршують ситуацію. Переповнення мемпула, внутрішня політика, більш високі транзакційні збори, ще один обмін банкрут і звинувачення в інсайдерській торгівлі однієї з найбільш популярних платформ в США, змушують до продажу криповалюти.

Під час друку середні біржові котирування орієнтувалися на $ 14 000, що представляє собою невелике відновлення після мінімуму в районі $ 13 000 раніше, яке тривало лише недовго.

Незважаючи на велику кількість учасників, останній спад біткоіна, по суті, більш м’який, ніж той, який спостерігався як в цьому році, так і раніше, коли корекції до 45 відсотків були досить поширені.

Найбільше постраждали більшість альткоінов, в тому числі Bitcoin Cash, який протягом 24 годин втратив 32 відсотки своєї вартості в порівнянні з 18-відсотковою втратою біткоіна.

Вагу втрат чітко видно в загальній ринковій статистиці. Загальна сума криптовалютного ринку впала з $650 млрд до $ 430 млрд за один день.

«Чарівний» місяць біткоіна приніс зростання, яке здивувало інвесторів і спостерігачів як в галузі, так і за її межами. Такі піки часто супроводжуються провалами або корекціями.

Як реагуватимуть нові інвестори?

Те, що ціна біткоіна пережила значний спад після його параболічного грудневого ралі, не повинно дивувати. Хоча ніхто не міг точно передбачити, коли відбудеться корекція, будь-хто, хто знайомий з ринками, знав, що вона десь на горизонті.

Для довгострокових інвесторів це зниження є номіналом для курсу. Однак багато біткоін інвесторів, можливо, навіть більшість, ніколи не відчували справжнього «ведмежого ринку». Залишається неясним, наскільки ринок впаде до того, як він досягне рівня підтримки, але одне можна сказати напевно: на цьому шляху багато їто розлучиться зі своїми криптовалютнимі активами.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *