Sunday , 26 May 2019

Об’єм Bitcoin збільшується

Сьогодня, 10 жовтня, ціна Bitcoin вийшла з району $ 6600 після стабілізації на рівні $ 6550 протягом декількох тижнів.

Об’єм Bitcoin виріс на 12% з $ 3,2 млрд. до $ 3,6 млрд. на Coinmarketcap і з $ 2,1 млрд. до $ 2,38 млрд. на CoinCap.io.

Деякі токени, включаючи 0x і Polymath, зафіксували пристойні 5-10-відсоткові прибутки за останні 24 години, але нездатність Bitcoin продемонструвати багатообіцяюче відновлення його об’єму до свого попереднього рівня приблизно в $ 4,3 млрд. завадила решті ринку почати велике ралі.

Технічні аналітики пророкують серйозний рух

Більшість технічних аналітиків і видних трейдерів в криптовалютному секторі очікують серйозного руху вгору або вниз. В даний час через відносно низький обсяг криптообмінного ринку не виключено, що наступним великим рухом Bitcoin стане прорив двох рівнів опору в районі $ 6800 і $ 7000.

Отже, в найближчі дні можливо, що BTC зафіксує істотний сплеск в об’ємі і прорив на рівні $ 6800, також можлива і ще одна втрата, перш ніж ініціюється осмислене короткострокове ралі.

На думку аналітиків, інвесторам і трейдерам слід бути обережними в обох напрямках, оскільки можливі великі потрясіння перед реальним ходом. Звуження діапазону свідчить про наближення серйозного руху.

Але, як пояснив шановний трейдер Crypto Dog, ймовірність ініціювання BTC позитивного руху вгору в майбутні дні вище, ніж вірогідність домінантного криптовалютного тестування рівня підтримки на рівні $ 6000, з огляду на його стабільність і послідовне збільшення об’єму.

Він заявив:

«BTC наближається до вершини цієї моделі консолідації, ми сподіваємося, що в наступний день або два ми побачимо прорив вгору. З мого досвіду, чим довше модель консолідації (чим ближче ціна до вершини), тим більша ймовірність руху вниз, а не вгору ».

Раніше, після основних корекцій від 60 до 80%, Bitcoin показав тенденцію до ініціювання сильного відновлення після кількох місяців помітної стабільності. Наприклад, в жовтні 2013 року BTC продемонстрував коефіцієнт волатильності близько 4%, перш ніж зафіксувати триразове зростання цін до кінця року.

Таким чином, цілком можливо, що двомісячний період стабільності BTC з серпня по жовтень може дозволити активу протестувати основні рівні опору в $ 6,800, $ 7,000 і $ 8,000 в найближчі тижні, поки його об’єм може бути стійким.

Інша частина ринку

Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash і EOS щосили намагалися продемонструвати якийсь значний рух на минулому тижні, зафіксувавши незначне зниження вартості за останні 24 години. Обсяг XRP, власної криптовалюти мережі Ripple, знизився з максимуму в $ 1,5 мільярда до $ 395 мільйонів протягом двох тижнів, що вплине на короткострокову цінову тенденцію XRP.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *