Sunday , 26 May 2019

Один з найбільших банків Японії применшує свої плани щодо цифрових валют

на сайт_01

Чи дійсно найбільша японська установа фінансування розробляє свою власну цифрову валюту?

Перше подібне твердження було в лютому в статті Asahi Shimbun, і в даний час з’явилося безліч тверджень, що банк Tokyo-Mitsubishi UFJ (MUFG), один з найбільших банків за обсягом сукупних активів в Японії, працює над своєю власною цифровою валютою, названої монетою MUFG .

Як повідомляє Asahi Shimbun, випуск монети MUFG відбудеться наприкінці 2017 року, і це дозволить користувачам банку знімати цифрову валюту за допомогою мобільного пристрою.

Джерело новин написало:
“Як заплановано системою, користувачі зможуть зняти гроші зі своїх банківських рахунків за допомогою програми на їх смартфонах. Гроші будуть перетворені в монети MUFG за ставкою одна монета MUFG до 1 ієну”.

Все ж у виступах представники MUFG довго відкидали ідею, що компанія прагне випустити цифрову валюту.

У лютому представники MUFG сказали, що проект монети MUFG, як описано в первісної статті Asahi Shimbun, не існував.

У коментарях, зроблених сьогодні, представник заявив, що відкрите питання про те, як MUFG може сприяти просуванню технологічний експериментів blockchain.

Доповідач сказав:
“Те, що монета MUFG буде і чи буде вона випущена ще не є остаточно визначеним”.

Проте, MUFG досліджує технологічні застосування blockchain. У квітні MUFG показав, що працював над концепцією коректури боргових зобов’язань.

Партнерство зі стартапом Chain blockchain підштовхнуло до приєднання MUFG до розподіленого консорціуму R3 в вересні 2015.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *