Monday , 24 June 2019

Оновлення мережі Aeneas пройшло успішно

Друзі, апгрейд мережі від 15 травня відбувся!
В даному огляді розглянемо останні поліпшення мережі.

1. Транзакції

Тепер офіційно працюють транзакції. У зв’язку з цим, нагадуємо, що комісія за пересилку коштів з гаманця на гаманець тимчасово не стягується.
Пізніше комісія буде введена і складе 0,001 ASH.

При роботі з транзакціями – будьте обережні з секретними ключами, потрапляння їх до третіх осіб може призвести до втрати ваших коштів. Публічні адреси починаються з комбінації знаків Æx, для отримання транзакції необхідно і достатньо надати тільки цю адресу вашого гаманця. Приватний ключ вимагає зберігання його в надійному місці з можливими додатковими заходами безпеки.

2. Підвищення стабільності роботи клієнта

Раніше в процесі майнінгу спостерігалися вильоти клієнта в інтервалі від декількох хвилин до декількох годин, зараз додаток працює стабільно.
Такі збої були пов’язані з витоками пам’яті, що призводило до аварійної зупинки виконання програми. Ми виправили роботу по збірці сміття у виконанні процесів і споживання пам’яті клієнтом тепер під контролем.

3. Оптимізація перевірок

У новій версії ми змінили алгоритм перевірок обліку балансу клієнтом, оптимізували алгоритм синхронізації блокчейна.
Тепер частина проблем, які виникали при запуску клієнта без завантаженого блокчейна виправлені.

4. Підвищення безпеки

Ми виявили в системі слабкі місця і закрили можливі уразливості.
Помилки в роботі та рекомендації щодо вдосконалення клієнта нам допомагають шукати наші користувачі, зв’язатися з нами щоб повідомити про проблеми в роботі можна через форму зв’язку на сайті: http://aeneas.pm/contact/ або в нашій телеграм групі: https://t.me/aeneasplatform
Приєднуйтесь до нашої спільноти, щоб отримувати новини і дізнаватися більше про технологію блокчейн і розвиток проекту Aeneas.

Check Also

Мінфін Росії розглядає можливість торгівлі криптовалютою

Представник Мінфіну Росії говорить, що міністерство розглядає питання про дозвіл торгівлі криптовалютами, повідомила 21 червня …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *