Tuesday , 25 September 2018

Опрацьовано перший атомарний обмін між Bitcoin і Ethereum

У криптовалютному просторі атомні свопи – досить гаряча тема, і є тільки кілька ланцюжків, які обмінювалися таким чином. Атомні свопи дозволяють двом сторонам безперешкодно здійснювати транзакцію між двома блокчейнами без ризику контрагента. До сих пір тільки кілька альткоінів виконували цю функцію з біткоіном; включаючи валюти, такі як litecoin, decred і vertcoin. 7 жовтня команда розробників Altcoin Exchange опрацювала своп між мережами bitcoin і ethereum.

«Ми завершили перший атомарний своп Ethereum <> Bitcoin! Більш детальна інформація буде доступна найближчим часом », – заявила команда Altcoin Exchange на цьому тижні.

Команда Altcoin Exchange передала 0.12345 ETH за 0.12345 BTC, використовуючи процес з відкритим вихідним кодом в ланцюжку. Altcoin Exchange планує запустити репозиторій Github проекту у вівторок, сказав генеральний директор компанії Ендрю Газдецкі.

Газдецкі говорить про те, що децентралізовані обміни – це «майбутнє киптовалютної торгівлі», а атомні свопи – велика частина бізнес-моделі. Altcoin Exchange вважає, що демонстрація командою атомарного обміну між ethereum і bitcoin означає, що централізована торгова модель скоро стане спогадом про минуле. Газдецкі пояснює, що атомні свопи замінять традиційні обмінні операції більш безпечним і швидким методом.

Команда в Altcoin Exchange каже, що ще належить виконати роботу, пов’язану з кодом, в тому, що стосується конфіденційності та узгодження замовлень. Група заявляє, що вони також дякують команді розробників decred і Чарлі Лі за допомогу в освоєнні атомного свопу.

«З червня 2011 року 26 обмінів були скомпрометовані, що призвело до втрати монет на мільйони доларів. Щоб запобігти виникненню більшості подібних хаків, необхідні децентралізовані обміни, а атомні свопи наближають нас до досягнення цієї мети », – пояснює Газдецкі.

«Технологія Atomic Swaps настільки захоплююча тому, що дозволяє здійснювати майже миттєві транзакції між криптовалютами. Ми вважаємо, що це важливий компонент для створення дійсно децентралізованого обміну, який виконує транзакції з тією ж швидкістю, що і централізовані обміни, але без ризику злому і крадіжки».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *