Monday , 21 January 2019

Основні криптовалюти відновлюються після корекції

Основні криптовалюти, включаючи bitcoin, Ethereum, і Cardano, виросли більш ніж на 5 відсотків після незначної корекції 26 січня.

NEM, яка значно знизилася за вартістю після того, як японська валютна біржа CoinCheck оголосила про злом і крадіжку $ 530 млн в своєму гарячому гаманці NEM, також зафіксувала 5.6-відсоткове збільшення ціни.

Відновлення

Оскільки в кінці грудня відбулася велика корекція, більшість криптовалют на ринку не змогли повернутися до своїх рекордних максимумів. Ціна біткоін як і раніше становить майже на 50 відсотків менше від рекордного максимуму в $ 19 000, а інші криптовалюти, такі як Ripple і Bitcoin Cash, знизилися на 70 відсотків від своїх рекордних максимумів.

У якийсь момент Ripple наблизився до ринкової оцінки $ 150 мільярдів, але за станом на 27 січня ринкова капіталізація Ripple залишається нижче $ 50 мільярдів. Це триразове падіння протягом двох місяців.

Ethereum подешевшав від свого рекордного максимуму в $ 1300 і був однією з найефективніших криптовалют на ринку. Він перевищив позначку в $ 1000 на протязі декількох великих коректив, і сьогодні ціна Ether, власної криптовалюти мережі Ethereum, збільшилася на 4,6 відсотка.

Минулого тижня, $ 9 мільярдний постачальник фінансових послуг Stripe зазначив, що через високі комісії і тривалі періоди підтвердження мережі Bitcoin він почав шукати альтернативи біткоіну на глобальному ринку криптовалют. Stripe згадує Ether і інші криптовалюти, запущені над протоколом Ethereum, такі як OmiseGo.

«Комісії значно зросли. Для звичайної транзакції біткоін стягується плата в розмірі десятків доларів США, що робить транзакції біткоін такими ж дорогими, як і банківські. Через це ми спостерігаємо зниження попиту на прийняття біткоіна нашими клієнтами. Крім того, доходи від біткоіна значно скоротилися для компаній, які приймають біткоіни на Stripe », – сказала команда Stripe.

В даний час плата за мережу Bitcoin становить менше 1 долара США, оскільки обсяг транзакцій в біткоінах за останні кілька тижнів знизився. Коли попит на біткоіни знову наростає в міру зростання його ціни, цілком ймовірно, що комісії також збільшаться.

Постачальники фінансових послуг, такі як Stripe, вважають, що в короткостроковій перспективі підприємства можуть відмовитися від біткоін через високі комісійні з іншими альтернативами, такими як Ethereum. Прийняття Ethereum роздрібними торговцями може стати рушійною силою для зростання цін на середньострокову і довгострокову перспективу.

«Ми зацікавлені в тому, що відбувається з Lightning і іншими пропозиціями, щоб прискорити платежі. OmiseGO – це амбітна і розумна пропозиція; в більш широкому плані Ethereum продовжує створювати безліч проектів з високим потенціалом », – додав Stripe.

Хоча мережа Ethereum була спеціально розроблена для обробки платежів, вона стала широко використовуваною цифровий валютою. Вона обробляє в 7 разів більше транзакцій, ніж біткоін, при щоденному обсязі транзакцій 1,4 мільйона. Швидке зростання абонентської бази Ethereum привело до зростання її ціни за останні кілька тижнів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *