Sunday , 24 March 2019

Падіння основних криптовалют, в той час як Bitcoin утримує $ 7200

За останні 24 години основні криптовалюти, такі як Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash, EOS і Litecoin, впали на 1 – 4 відсотки, а ціна Bitcoin залишилася вищою $ 7 200.

Стабільність Bitcoin в діапазоні $ 7 200, незважаючи на падіння цін на основні цифрові активи на світовому ринку, дозволила тижневій ціновій діаграмі BTC продемонструвати можливість прориву в короткостроковій перспективі.

Тим часом, токени, такі як WanChain, Digibyte і Aion, які виросли на 10-30% по відношенню до з Bitcoin і доларом США минулого тижня, знизилися на 10-12% 3 вересня.

Вчора, 2 вересня, багато трейдерів були негативно налаштовані щодо короткострокової тенденції Bitcoin, пославшись на відсутність імпульсу в русі домінуючої криптовалюти.

Отже, оскільки ціна Bitcoin щосили намагалася ініціювати будь-який великий рух вгору, токени значно втратили проти BTC. 3 вересня токени продовжували програвати проти основних цифрових активів.

Проте, в найближчі кілька днів тенденція токенів може змінитися через недавно встановлений імпульс в ціні Bitcoin. Протягом останніх 12 годин тижнева змінна середня збіжність (MACD) BTC вперше продемонструвала зворотну тенденцію за два місяці.

У липні, коли тижневий MACD вказала на нове ралі, ціна BTC виросла з $ 6 000 до $ 8 400. Таким чином, трейдери в криптовалютному співтоваристві припустили, що ціна BTC, швидше за все, перевірить рівень опору в $ 7500 на короткостроковій перспективі і в кінцевому підсумку вийде з рівня опору $ 8000.

Якщо Bitcoin починає ініціювати великі руху вгору, то, звичайно ж, будуть діяти і токени. Якщо BTC перевірить рівень опору в $ 8000 на майбутньому тижні, то токени, швидше за все, зафіксують серйозне підвищення проти основних криптовалют.

Настрій навколо Bitcoin

Поки рано стверджувати велике проміжне ралі, оскільки це може бути підтверджено тільки після того, як BTC успішно вийде з $ 7500 з сильним об’ємом і динамікою. Але настрій навколо Bitcoin і його короткострокова тенденція значно змінилися за короткий проміжок часу.

На жаль, незважаючи на те, що 2 вересня на Bitfinex і BitMEX досягнуті рекордні максимуми, ціна на Bitcoin взагалі не порушена. При нормальних обставинах різке наростання коротких позицій в пропускній здатності, показаній вчора на Bitfinex, викликало б ефект доміно на основних біржах.

Якщо Bitcoin вийде з $ 7500 на короткострокову перспективу, то всі короткі контракти можуть бути ліквідовані, що призведе до подальшого зростання ціни BTC.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *