Monday , 22 April 2019

Парламенту Великобританії презентували реальні кейси використання технології Blockchain

Парламенту Великобританії були представлені демонстрації реальних додатків на блокчейні.

У понеділок на заході, організованому Всепартійною парламентською групою по блокчейну (APPG Blockchain), були представлені живі презентації чотирьох фірм, що працюють в індустрії блокчейна: IOTA, Oracle, Everledger і Lloyd’s of London. Серед глядачів були члени парламенту, урядовці та лідери галузі, йдеться в заяві організаторів.

Під час заходу було продемонстровано потенціал блокчейна в реальних додатках в ланцюжках поставок оливкової олії і алмазів (відповідно, Oracle і Everledger), міжнародної торгівлі (IOTA) і врегулювання страхових претензій і угод (Lloyd’s).

Фернандо Сантьяго, менеджер з досліджень та блокчейн-проектів в Big Innovation Center, припустив, що ця подія може стати важливим кроком для блокчейн-індустрії у Великобританії, заявивши:

«Це ключовий момент для Великобританії, який може визначити наші майбутні лідерські позиції в управлінні, торгівлі та конкуренції».

Напередодні заходу група також опублікувала онлайн презентацію, в якій демонструвалися відеоролики 10 компаній, що працюють в космосі.

Десять представників компаній також виступили з промовою наживо, в якій пропонувалися політичні способи стимулювати використання блокчейна, в тому числі в секторах охорони здоров’я та освіти, а також в сфері фінансів і промисловості.

Блокчейн-група APPG була створена міжпартійними членами парламенту, щоб переконатися, що Великобританія грає «ключову роль» в потенційні можливості, які блокчейн може надати економіці, суспільству, управління та надання громадських послуг в країні.

Check Also

Стейблкоін USDT запущений на блокчейні Tron

Tether почав випускати свій стейблкоін USDT на блокчейні Tron (TRX). Про розвиток було оголошено в …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *