Thursday , 25 April 2019

Парламент Португалії обговорить регулювання криптовалют

Парламент Португалії збирається обговорити на цьому тижні правила платежів за допомогою криптовалют, з метою прийняття правових основ для крипто-сервісів, гарантуючи при цьому безпеку користувачів.

Згідно з повідомленнями місцевого новинного видання Jornal de Negócios, будуть обговорюватися регулювання і ICO. Завдяки обговоренням і прийняттю правової бази, на ринку можуть з’явитися нові платіжні послуги і користувачі можуть вибирати між одночасно безпечними і економічними варіантами.

Згідно з повідомленнями, нові правила дозволять розвиватися всередині країни різними стартапам, за рахунок використання послуг, пов’язаних з криптовалютами, що принесе користь споживачам шляхом заохочення конкуренції, забезпечуючи при цьому безпеку і прозорість в «кріптовалютному обміні».

Уряд стверджував (приблизний переклад):

«Регулювання певних аспектів, ще не врегульованих, дозволить розвинути нові види платіжних послуг, вносити вклад в правову основу для впровадження інновацій на благо споживачів і навіть заохочувати конкуренцію».

Нормативна база налаштована на застосування «нових правил доступу до платіжних рахунків», з тим щоб запобігти необгрунтованим фейлам і забезпечити безпеку платежів. Вона також буде вводити правила управління операційними ризиками, пропонуючи постачальникам послуг і операторам ICO «механізми подачі скарг».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *