Wednesday , 20 June 2018

Передплатна карта Visa Bitpay тепер доступна для 131 країни

Bitpay, компанія з Атланти, повідомила, що її передплатна дебетова біткоін карта буде доступна в 131 країні світу. Спочатку карта була доступна тільки для жителів США, але через розширення користувачі по всьому світу тепер можуть конвертувати біткоіни в євро, фунти і багато інших фіатних валют. Компанія вважає, що поліпшена доступність карти Bitpay дозволить користувачам по всьому світу користуватися цим інструментом.

«Сьогоднішні новини роблять Bitpay Card першою передплатною дебетовою карткою Visa, доступною для користувачів біткоін як в Сполучених Штатах, так і в основних країнах, що використовують біткоіни, таких як Великобританія, Німеччина, Китай, Японія, Аргентина і Бразилія, а також 125 інших країнах, “пояснює Bitpay.

Завдяки зростаючій базі користувачів і ринковій капіталізації біткоіна в $ 36 млрд., карта Bitpay готова стати потужним витратним інструментом для біткоін користувачів по всьому світу.

Згідно Bitpay, компанія випустила понад 15,000 карт з моменту відкриття дебетової біткоін карти в травні 2016 року і має список очікування претендентів. Карта, доступна для користувачів біткоін, першою запропонувала конверсійні можливості у всіх 50 штатах США.

«Карта значно зручніше, дешевше і швидше – на кілька днів – ніж багато онлайн-методів обміну для біткоін сьогодні», – йдеться в заяві Bitpay. «Недавня інтеграція BitPay Card з біткоін гаманцем  Bitpay дозволяє користувачам конвертувати біткоін-активи в долари, євро або фунти, що містяться на карті, одним рухом в додатку».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *