Monday , 21 January 2019

Плата за біткоін транзакції впала до $ 1

Незважаючи на те, що розмір біткоін-мемпула залишається відносно високим і становить понад 120 мільйонів байт, за останні кілька днів плата за біткоін транзакції знизилася приблизно до $ 1 для платежів середнього розміру.

Широко використовувані платформи біткоін-гаманців, такі як Blockchain, рекомендують плату в розмірі 55 satoshi за один байт, що складає близько 1 долара за транзакції середнього розміру. Хоча, загалом близько місяця тому, біткоін транзакції виросли до $ 30 для транзакцій середнього розміру, особливо на платформах і біржах гаманців без Segregated Witness (SegWit).

Згідно Ledger, виробнику криптовалютних апаратних гаманців, SegWit може знизити транзакційні збори ще на 35 відсотків. У разі якщо провідні компанії, такі як Coinbase і Blockchain, інтегрують SegWit, транзакційні збори за звичайні біткоін платежі можуть впасти нижче $ 1.

Нещодавно Coinbase, одна з найбільших криптовалютних компаній в секторі разом з Bitmain і Binance, піддавалася серйозній критиці за спробу реалізувати SegWit і батчінг транзакцій. Кілька аналітиків прийшли до твердження, що Coinbase вносить значний вклад в перевантаження мережі Bitcoin.

У відповідь на це генеральний директор Coinbase Брайан Армстронг заявив, що компанія незабаром прийме SegWit і пакетну обробку транзакцій, щоб забезпечити користувачам більш низькі комісійні збори і безперешкодний досвід користування біткоін.

Блоки 2MB без збільшення розміру блоку

Технологічна blockchain компанія BitGo, орієнтована на надання послуг безпеки з мульти-сигнатурами, оприлюднила інформацію про те, що на цьому тижні були здобуті блоки розміром 2 МБ, завдяки оптимізованим SegWit транзакціям і входам, створеним на BitGo, з надзвичайно низькими комісійними. BitGo продемонстрував, що без збільшення розміру блоку до 2 МБ біткоін блоки можуть розширюватися до 2 МБ з інтегрованим SegWit.

Однак, як було зазначено в дослідженні Cornell, мережа Bitcoin може збільшити розмір блоку до 1,7 МБ і не вплинути на синхронізацію вузлів, враховуючи, що вузли в мережі Bitcoin мають значно більшу пропускну здатність, ніж інші публічні блокчейн мережі, такі як Ethereum.

«Вузли біткоін зазвичай мають більш високу пропускну здатність, ніж Ethereum. У порівнянні з нашим попереднім дослідженням в 2016 році ми бачимо, що середня смуга пропускання для вузла біткоін збільшилася в 1,7 рази. Типовий біткоін-вузол має набагато більшу пропускну здатність, ніж раніше. Більш висока виділена смуга пропускання вказує на те, що максимальний розмір блоку може бути збільшений без впливу на темпи orphan- блоків, що, в свою чергу, впливає на децентралізацію », – йдеться в дослідженні.

У середньостроковій перспективі, якщо буде реалізовано масштабування по ланцюжку, його синергія з SegWit і двошаровими масштабуючими рішеннями, такими як Lightning, як очікується, розширить можливості блокчейна біткоін. Якщо мережа біткоін блокчейн зможе обробляти більше транзакцій, мережа буде менш завантажена, що призведе до зниження плати і швидших періодів підтвердження навіть для великих транзакцій.

Оскільки залишається неясним, чи будуть комісії в розмірі $ 1 в мережі біткоін стійкими в середньостроковій перспективі, це може вплинути на багато підприємств в прийнятті як SegWit і Lightning, так і масштабування по ланцюжку в якості середньострокового рішення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *