Sunday , 26 May 2019

Платформа Augur запустила альфа-версію

Augur, децентралізована платформа, яка дозволяє створювати ринки передбачень з найрізноманітніших питань, сьогодні о 11:01 PST запустила альфа-версію. Наявність такої глобальної і надійної системи, як блокчейн, означає, що будь-яка людина, що має доступ в Інтернет, зможе підключитися до Augur.

Augur залучив $ 5,5 млн в 2015 році, запустивши краудсейл свого токена REP. Augur був одним з перших ICO в блокчейні Ethereum і знаходиться в розробці з тих пір.

Децентралізовані ринки прогнозів

Ідея роботи платформи полягає в тому, щоб робити ставки на події всередині мережі Augur, де маржа в рази менше букмекерської, а контроль мережі недоступний завдяки децентралізації. В якості палива системи Augur служать REP-токени, або “репутація”. Якщо користувач помиляється в прогнозі, він не тільки нічого не заробляє, але і втрачає REP.

Користувачі зможуть створювати ринки передбачень для події, а потім трейдери можуть купувати акції по ймовірним результатами. В кінці заходу розрахункові збори сплачуються на основі результату. Платформа має вбудовану модель вирішення конфліктів і стимулює власників токенів REP виправляти будь-яку дезінформацію, щоб забезпечити точність інформації реального світу. Вся процедура проводиться peer-to-peer способом без будь-якої централізації.

Ринки прогнозування розглядаються як ефективний інструмент для прийняття рішень, оскільки, на відміну від традиційних рішень, де знання надходять з одного джерела, ці ринки дозволяють отримувати інформацію з «мудрості натовпу». Надання людям можливості робити ставки на результат призведе до ефективного прийняття рішень, тому що таким чином у них буде можливість робити гроші з їх унікальними знаннями. Використання технології blockchain для децентралізації та ефективності всього процесу прискорить використання ринків передбачень.

Після запуску основної мережі поточний смарт-контракт, що містить токени REP, буде заморожений, і баланси будуть автоматично перенесені на новий смарт-контракт. Очікується, що міграція буде завершена плавно через кілька годин після запуску.

Проте, користувачі, у яких є свої токени, депоновані на децентралізованих біржах (DEX), такі як EtherDelta і IDEX, покликані відкликати свої кошти на інший гаманець або централізований обмін.

Користувачі, які не мають своїх токенів на децентралізованих біржах, не зобов’язані були нічого робити, щоб підготуватися до запуску.

HackerOne, стартап з Сан-Франциско, орієнтований на безпеку, управляє bug bounty для проекту Augur. Виправлення критичних вразливостей на платформі буде винагороджено до $ 200 000 доларів.

Augur, безсумнівно, є одним з найбільш амбітних проектів в екосистемі Ethereum. Засновник компанії «Ethereum» Віталік Бутерін був одним з перших радників на борту.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *