Sunday , 26 May 2019

Платформа DX.Exchange додає вторинну торгівлю сек’юріті-токенами

DX.Exchange, естонська платформа, запущена в січні, відкрила свою платформу для вторинної торгівлі сек’юріті-токенами.

Стало відомо, що біржа тепер дозволяє компаніям перераховувати свої сек’юріті-токени, раніше випущені на інших платформах. Інституційні інвестори в Європі можуть придбати токени в обмін на фіат, біткоіни, ефір і XRP.

Однак для початку в DX.Exchange буде доступний тільки один такий токен – його власний IGWT-токен.

Як повідомив співзасновник платформи Даніель Сковронський, компанія розгорне власну технологію токенізаціі активів, але поки вона буде сприяти торгівлі існуючими сек’юріті-токенами.

В даний час платформа працює в закритому режимі для приблизно 8000 попередньо зареєстрованих користувачів, сказав Сковронського в інтерв’ю, а основний запуск запланований на квітень. В даний час користувачі можуть торгувати 10 криптовалютами.

Вони також можуть купувати і торгувати токенами ERC-20, забезпеченими реальними цінними паперами, такими як акції Tesla, Google, Facebook, Amazon та ще 30. Акції придбані і належать брокерської компанії MPS Marketplace Securities Ltd., зареєстрованої на Кіпрі.

«Наше бачення полягає в тому, щоб подолати розрив між старим світом і новим цифровим світом», – сказав Сковронського в прес-релізі. «Ми вважаємо, що всі активи, будь то цінні папери, предмети мистецтва або нерухомість, будуть токенізіровани. Така токенізація має багато переваг, але найсильнішим є здатність допомагати створювати багатство для людей в усьому світі, незалежно від їх соціально-економічного становища ».

Check Also

Telegram представляє нову мову програмування для мережі TON

Служба обміну миттєвими повідомленнями, орієнтована на конфіденційність, Telegram створила нову мову програмування для своєї відкритої …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *