Sunday , 24 March 2019

Платіжний біткоін процесор BitPay запускає розрахунки в стейблкоінах

Платіжний біткоін процесор BitPay оголосив про те, що тепер торговці можуть приймати розрахунки в стейблкоінах з прив’язкою до долара США Gemini Dollar (GUSD) і USD Coin (USDC), надаючи їм можливість деномінації їх операцій в криптовалюті, залишаючись при цьому несприйнятливими до ринкової волатильності.

BitPay оголосив про це в понеділок, пояснивши, що він дозволить торговцям в 190 країнах приймати міжнародні платежі, не покладаючись на дорогі і тривалі банківські перекази.

«BitPay був створений, щоб робити платежі швидше, безпечніше і дешевше, використовуючи Bitcoin для організацій по всьому світу», – сказав Стівен Паір, співзасновник і генеральний директор компанії. «Впровадження стейблкоінів USDC і GUSD пропонує клієнтам BitPay нову альтернативу володінню Bitcoin і Bitcoin Cash, пропонуючи стейблкоін опціони».

Раніше торговці могли отримувати розрахунок в bitcoin, bitcoin cash і – в залежності від юрисдикційних обмежень – фізичних доларів і євро. Усі транзакції, виконані в криптовалюті, будуть завершені наступного дня.

GUSD недавно був запущений Gemini, криптовалютним обміном, заснованим Камероном і Тайлером Уінклвосс. Токен, чий баланс буде перевірятися щомісяця, отримав явне схвалення Департаменту фінансових послуг Нью-Йорка (NYDFS), архітектора суворої структури «BitLicense».

У той же час USDC є продуктом консорціуму, спочатку очолюваного компанією Circle, криптовалютною компанією вартістю $ 3 мільярди, підтримуваною Bitmain і Goldman Sachs.

Примітно, що в списку підтримуваних стейблкоінів немає tether (USDT), домінуючого токена в цій ринковій ніші і восьмої за величиною криптовалюти в цілому. USDT втратив своє лідерство в понеділок вранці, знову піднімаючи питання про те, чи повністю підтримується токен доларом США, як стверджує його однойменний емітент.

Також відсутній Paxos Standard (PAX), ще один великий регульований NYDFS стейблкоін, запущений нью-йоркської криптовалютною фірмою Paxos. За даними CoinMarketCap, обсяги торговельних операцій PAX затьмарили продажі GUSD і USDC в попередні дні на ринку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *