Friday , 22 March 2019

Платіжний провайдер Bitrefill успішно тестує транзакції Lightning

Недавня транзакція, розміщена в Twitter з офісів передплаченого телефонного платіжного провайдера, Bitrefill, використовувала мережу Lightning для поповнення мобільного з майже миттєвою швидкістю з нульовою ставкою, як йдеться у повідомленні.

Хоча така транзакція поки недоступна для громадськості і все ще може бути в значній мірі обмежена інтерфейсами командного рядка, вона тим не менше показує перспективу майбутнього для звичайних біткоін користувачів.

Lightning була одним з найпопулярніших рішень для біткоін-масштабування. Це новий рівень абстракції поверх біткоін протоколу, що дозволяє здійснювати транзакції швидше і дешевше, не жертвуючи безпекою. Згідно з даними сайту Bitinfocharts, в даний час середня вартість біткоін транзакції становить $ 36.

Проте, люди, які бачили твіт Босуорта, можливо, були збентежені, бо прецедент не доступний клієнтам Bitrefill. За словами генерального директора Сергія Котляра, показана операція відбулася, коли Босуорт тестував реалізацію Bitrefill c одним із запрошених розробників компанії. У будь-якому випадку Босуорт необхідно було поповнити свій телефон в той час, тому він вирішив перевірити це зі справжніми грошима. Це спрацювало.

Котляр каже:

«Все готово до завершення, але до тих пір поки гаманець Lightning не буде випущений для загального використання в мережі, ми теж не робимо офіційного запуску».

Гаманці необхідно оновити, щоб взаємодіяти з рівнем протоколу Lightning, і це, як правило, ще не відбулося, пояснив Котляр.

Bitrefill оголосив про впровадження Lightning в серпні в своєму блозі. Зацікавлені користувачі і розробники можуть протестувати його зараз, з несправжнім біткоіном.

Заснований в Стокгольмі, Bitrefill в основному зосередився на наданні людям можливості платити за prepaid телефони криптовалютою. «Наше бачення компанії на високому рівні – дозволити людям в усьому світі використовувати біткоіни в якості грошей. Практично ми дозволяємо людям використовувати свої монети для купівлі всього, що є цифровим і грошовим, тому оплачуйте свої рахунки, поповнюйте телефони, ваучери і т. д. », – сказав генеральний директор компанії.

Відзначаючи, що виробничі реалізації інновацій часто стикаються зі складними проблемами, невелика команда Bitrefill вирішила, що одним із способів, що сприяв прийняттю біткоіна, був би перехід до використання Lightning, але це також допомогло вирішити часті проблеми, висловлені споживачами з приводу транзакційних комісій і затримок.

«Недавні переповнення мемпула сильно вплинули на нас, але з часом нас більше турбував час підтвердження», – писав Котляр. «Тут миттєві транзакції Lightning дозволяють нам обслуговувати клієнтів на вищому рівні. Lightning вирішує не тільки проблеми з часом підтвердження, але і багато інших проблем біткоіна».

Котляр закликав peer компанії не затягувати з реалізацією Lightning. Він написав:

«Інтеграція з Lightning була напрочуд легкою. Вона працює так само, як і біткоін, і ідеально підходить до того, як працюють наші і багато інших гаманців компаній ».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *