Monday , 21 January 2019

Платіжний сервіс LitePay раптово припинив свою діяльність

Litecoin Foundation оголосив в понеділок на своєму веб-сайті, що платіжний сервіс LitePay для Litecoin, аналогічний сервісу BitPay, раптово припинив свою діяльність.

Плани LitePay, який мав намір запропонувати послуги криптовалютного гаманця і “дебетових карт LitePay”, через які користувачі могли б конвертувати litecoin в долари США, були представлені в грудні 2017 року з запуском запланованим в лютому цього року. Згідно з даними OpenGovUS, LitePay Inc. почав працювати з 1 лютого.

Однак станом на 26 лютого LitePay тільки запустив свої торгові послуги, згідно з повідомленнями в Twitter. Проблеми з LitePay стали очевидними під час «Ask Me Anything [AMA]» Reddit з Кеннетом Азаре 16 березня, де він не зміг надати відповіді на багато питань, що стосуються документації компанії, яку користувачі Reddit запросили.

Повідомлення, написане директором по операціях Кітом Юном і адресоване «всьому співтовариству LTC [Litecoin]», зазначає, що фонд «сильно збентежений тим, що ця сага закінчилася таким чином»:

«Зараз ми працюємо над посиленням наших практик Due Diligence, щоб не допустити такого знову. Litecoin справлявся із завданням відмінно, до обіцянок LitePay, і продовжить працювати в тому ж ключі. Екосистема набагато більше, ніж одна компанія, і стає дедалі більше за підтримки багатьох інших, коли готові продукти на ринку приєднуються до простору і виконують свої обіцянки, щоб полегшити світу використання Litecoin ».

Засновник Litecoin Чарлі Лі підтримав настрої фонду в повідомленні Twitter 26 березня:

«Згідно бюлетеню, Litecoin Foundation нещодавно відмовився від прохання генерального директора LitePay Кеннета Азаре про надання більшого фінансування LitePay, пославшись на відсутність прозорості і пояснення того, як використовувалися надані раніше кошти».

Foundation і засновник litecoin Чарлі Лі висловили жаль у зв’язку з їх підтримкою проекту.

“Як і всі інші, ми були занадто захоплені в тому, що було надто хорошим, щоб бути правдою. Ми з оптимізмом не звернули увагу на застережливі знаки. Я перепрошую за те, що надав сили хайпу компанії, і я клянусь бути більш обачним в майбутньому “.

В середині лютого ціна Litecoin підскочила на 30 відсотків після оголошення 12 лютого LitePay про те, що 26 лютого вони запустять свою торгову послугу, обіцянку, яку вони явно не змогли виконати.

У світлі останніх новин, з понеділка спостерігається падіння ціни на Litecoin – хоча більшість зі 100 кращих монет на CoinMarketCap також знаходяться в червоному. У неділю, 25 березня, LTC торгувався з максимумом близько $ 162 і в даний час ціна становить $ 144, що показує зниження на 1,6 відсотка менше, ніж за 24 годинний період.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *