Saturday , 20 October 2018

Платіжні канали «Microraiden» запущені в мережі Ethereum

Активація платіжних каналів відбувається через кілька місяців після μRaiden – більш відомого як «microraiden» – спочатку запущеного в тестовій мережі ethereum. Ідея проекту, яка представляє собою більш простий підхід до мережі Raiden, яка все ще знаходиться в розробці, полягає в забезпеченні механізму для мікроплатежів, аналогічних мережі Lightning в біткоін.

Подібно Lightning, Raiden розглядається як спосіб масштабування мережі ethereum, створюючи другий шар, який існував би над блокчейном. Використовуючи другий рівень, учасники можуть створювати канали оплати, які дозволяють їм здійснювати транзакції за нижчою ціною, незалежно від того, відправляють вони ether (криптовалюта мережі ethereum) або токени, сумісні з ERC-20.

З Microraiden команда розробників прагнула створити інструменти для децентралізованих додатків (dapp) для відкриття платіжних каналів, уникаючи деяких більш складних функцій, призначених для повного запуску Raiden.

«Розмовляючи з розробниками dapp, ми помітили, що багато хто з них просто хочуть використати Raiden Network як надійну багатоканальну систему оплату, в якій один сервіс провайдер пропонує послуги багатьом клієнтам», – написала команда в вересні.

На Github розробник Lefteris Karapetsas написав вчора, що випущена версія спрямована на те, щоб визначити будь-які помилки в коді, додавши, що було накладено обмеження на максимальну кількість токенів Raiden (RDN), яка може бути депонована для внесення платежів.

«Це основний мережевий bug bounty реліз, ми рекомендуємо використовувати тільки невеликі кількості RDN як депозити каналів. З цією метою ми обмежили максимальну кількість депозитів до 100 RDN », – писав він.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *