Sunday , 26 May 2019

Політичний лідер США Маккарті пропонує блокчейн для підвищення прозорості в уряді

Кевін Маккарті, республіканський лідер Палати представників в США, запропонував провести дослідження, щоб з’ясувати, чи може блокчейн зробити уряд США більш ефективним і прозорим.

У своїй промові перед Обраним комітетом з модернізації Конгресу у вівторок Маккарті сказав, що блокчейн «революціонізує» безпеку фінансової індустрії і що він також може допомогти трансформувати «прозорість нашого власного законодавчого процесу».

«Навіщо нам чекати і чому б не створити блокчейн самостійно?» – запитав він, додавши:

«Оскільки технології продовжують змінювати наше життя, давайте переконався, що Конгрес має таку ж можливість зробити це … щоб зробити Конгрес більш ефективним і, що найважливіше, більш відповідальним».

Маккарті також навів кілька прикладів того, як використання інноваційних технологій шляхом прийняття нового законодавства в минулому допомогло поліпшити урядові процеси.

«Те, що я шукаю, – це зміцнення довіри до нашого закладу – використовуючи технологію 21-го століття, щоб зробити нас більш доброзичливими до клієнтів, але в той же час дати нам більше інформації, яка може підвищити відповідальність в наших процесах».

Check Also

Telegram представляє нову мову програмування для мережі TON

Служба обміну миттєвими повідомленнями, орієнтована на конфіденційність, Telegram створила нову мову програмування для своєї відкритої …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *