Thursday , 19 April 2018

Популярний месенджер Кік запустить криптовалюту на основі Ethereum

Кік Interactive, творець соціальної медіа платформи Кік, планує запустити криптовалюту на blockchain Ethereum під назвою Kin, щоб дозволити людям використовувати широкий спектр цифрових послуг. Платформа чат Кік безкоштовна і використовується в основному підлітками.

Тед Лівінгстон, засновник і генеральний директор Кік, повідомив Reuters. що Кік буде першим соціальним медіа додатком, який матиме свою власну валюту для публічного продажу. Він сказав, що в ICO, який буде проходити в цьому році планується продавати 10% від токенів.

Компанія випустила робочий документ, що описує його екосистему цифрових послуг.

Відкрита екосистема цифрових послуг

«Кік вважає, що Kin може об’єднати широку групу учасників, щоб створити відкриту екосистему цифрових послуг, з пріоритетами споживчого досвіду і вибору,» сказав Лівінгстон в підготованній заяві. «Як лідер в області чат простору, ми хочемо принести справедливу і стійку модель для цифрових послуг на ринок і створити альтернативну екосистему для зв’язку, інформації та комерції.»

За його словами, криптовалюта відкриває можливості для цифрових послуг.

Цифрові послуги, такі як платформи соціальних мереж і чат додатки стали монополізовані невеликою кількістю компаній, що робить конкуренцію важкою для дрібних гравців.

Токен сприятиме широкому спектру послуг, спочатку в рамках платформи Kin і розширенні інших цифрових послуг.

Будучи інтегрованою в Кік, Kin стане найбільш використовуваною криптовалютою, завдяки своїм мільйонам користувачів, сказав Лівінгстон. Bloomberg повідомив, що Кік показав 15 мільйонів користувачів свого додатку щомісяця, що є далеким від 300 мільйонів зареєстрованих користувачів, за ствердженнями компанії.

Кік був популярний серед підлітків, так як він не вимагає від користувачів номеру телефону. Кік вже зібрав близько $ 120 мільйонів від інвесторів, в тому числі Tencent Holdings Ltd., згідно з Bloomberg.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *