Thursday , 17 January 2019

Представлена ​​перша бета-версія LND клієнта для основної мережі

Каліфорнійський стартап Lightning Labs офіційно запустив бета-версію свого програмного забезпечення (LND), зробивши доступною першу ретельно протестовану версію технології на сьогоднішній день. Це означає, що тепер користувачі можуть використовувати LND для відправки біткоін і litecoin один одному поза блокчейном.

Це важливий момент для розвитку біткоін, так як з’являється можливість почати щоденні платежі Bitcoin поза основним блокчейном в мережу Lightning Network, яка існує, як технологія другого рівня поверх Bitcoin і дозволяє користувачам миттєво здійснювати платежі практично без витрат.

Як пояснила в інтерв’ю CNBC генеральний директор Lightning Labs Елізабет Старк:

«Якщо біткоін схожий на децентралізований ощадний рахунок, Lightning – це децентралізований розрахунковий рахунок, де користувачі можуть миттєво відправляти гроші».

Прихильники Lightning Network також вважають, що, як тільки ця технологія буде інтегрована в інші криптовалютні мережі, користувачі LN зможуть легше здійснювати операції з перехресними ланцюгами, званими «атомні свопи», що є важливим кроком в розробці децентралізованих обмінів (DEX).

Старк тепер очікує, «просунуті користувачі», які можуть володіти повною нодою і використовувати інтерфейс командного рядка LND, додаватимуть безкоштовне програмне забезпечення Lightning Labs для більш швидких і дешевих транзакцій. Уже зараз близько 1000 вузлів використовують програмне забезпечення Lightning в базовій мережі біткоін. Інвестори проекту вважають, що реліз збільшить це зростаюче число.

За словами Старк, приблизно 1800 чоловік вже приєдналися до Slack-каналу, присвяченому клієнту LND, а розробники вже створили десятки додатків на основі цього програмного забезпечення.

Команда Старк створила кілька заходів безпеки, щоб обмежити кількість криптовалютних коштів, які користувачі можуть відправити, на даний момент це приблизно до $ 1400 на канал, або близько $ 400 за платіж.

У той же час, Старк попередила, що користувачам не слід експериментувати з більшою кількістю грошей, ніж вони готові втратити.

«Ми не рекомендували використовувати основну мережу біткоін до цієї бета-версії, тому що є деякі функції, такі як резервна копія гаманця, яких раніше не було. Також є нові функції, виправлення помилок і покращення стабільності », пояснила Старк.

Не дивлячись на те, що lnd 0,4-бета є першою реалізацією LN, зазначеною як готова до використання в мережі, ентузіасти-прихильники вже почали використовувати програмне забезпечення LN. Мережа Lightning має більше 1000 активних вузлів, хоча пропускна здатність мережі в даний час складає всього близько 4,5 BTC.

Також стало відомо, що компанія залучила $ 2,5 млн. від CEO Twitter Джека Дорсі, виконавчого директора Square Capital Жаклін Різ, засновника Litecoin Чарлі Лі і COO PayPal Девіда Сакса.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *