Tuesday , 11 December 2018

Представлений ether гаманець для роботи з мережею Liquidity

Нове демо-відео, представлене на цьому тижні дослідником ETH Zurich Артуром Джервесом, показує як ethereum гаманець може функціонувати з механізмом типу Lightning Network – платіжним протоколом, створеним для роботи з bitcoin.

Примітно, що off-chain платіжні мережі довгий час розглядалися в якості масштабуючих рішень для bitcoin і ethereum блокчейнів. І хоча гаманці все ще не готові до використання, представлене Джервесом демо нового проекту свідчить про те, що ethereum спільнота зацікавлена ​​в ухваленні технології.

До уваги користувачів, по функціональності гаманці схожі з ethereum гаманцями, тобто дозволяють користувачам отримувати і відправляти ether. Але, крім того, гаманець і більш складний, він дозволяє користувачам з’єднуватися з так званими «хабами», при відсутності можливості прямого з’єднання.

У своєму демо, Джервес показує можливість депозиту 100 wei (крихітної частини ether) в хаб.

Мережа Liquidity працює як нова off-chain мережа для ethereum, і могла б потенційно стати альтернативою вже відомої мережі Raiden.

Крім того, Liquidity використовує іншу технологію, створену після платіжного каналу Revive – моделі, котора була спочатку внесена розробниками в робочий документ в вересні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *