Sunday , 24 March 2019

Представлений GMO miner B3

GMO Internet Group оголосила в понеділок про запуск своєї нової більш потужної моделі біткоін-майнера на 7 нм ASIC – B3. Так само як і в попередній моделі B2, в новому майнері використовується 7 нм чіп GMO72, який підтримує алгоритм SHA256 і може добувати біткоіни і Bitcoin Cash, пояснили в компанії.

У той час як модель B2 має хеш-потужність 24TH / s, модель B3 має максимальну хеш-потужність 33TH / s, «яка набагато краще, ніж наші існуючі продукти», – описала компанія:

«Основними характеристиками GMO miner B3 є те, що він має максимальну потужність хешу 33 TH / s, а також може оптимально регулювати потужність хешу до 33TH / s в залежності від середовища видобутку і глобального хешрейта.»

Модель B2 споживає 1 950 Вт на одиницю або 81 Вт на TH / s. У той час як модель B3 також може працювати на цьому рівні, її максимальна потужність 33TH / s буде споживати 3417 Вт на одиницю або 103 Вт на TH / s, зазначає GMO.

Як пояснювала раніше GMO, ціна майнера компанії встановлюється щомісяця. Ціна для кожного блоку GMO miner B2, випущеного 6 червня, становила $ 1 999.

Модель B3 буде продаватися за тією ж ціною, що і модель B2. «Ціна продажу в липні становить $ 1,999, з поставкою в листопаді», – пояснили в GMO, додавши, що «ми оновимо її [модель B2] до GMO miner B3 безкоштовно, якщо буде потрібно».

Валюти, які приймаються- BTC, BCH і долари США. Крім того, всі майнери GMO мають 180-денну гарантію. Ціна включає 2 блоки живлення, але не включає вартість доставки.

Функція оптимізації ефективності майнінгу

В анонсі в понеділок GMO також показала, що модель B3 містить недавно реалізовану «функцію для установки оптимальної потужності хешування і енергоспоживання в залежності від навколишнього середовища»,

«У той час як ми продавали GMO miner B2, від клієнтів прийшов запит на функцію для налаштування хеш-потужності. Таким чином, ми прискорили заплановану розробку «функції оптимізації потужності хешу», яка може встановити оптимальну потужність і енергоспоживання хешу, і реалізували її в GMO miner B3. »

Для цієї нової функції передбачені два режими: автоматичний режим і ручний режим. Перший буде автоматично налаштовувати «хеш-потужність» оптимально до 33TH / s відповідно до вартості електроенергії, яка варіюється в залежності від середовища видобутку, і змінами показників, таких як глобальний хешрейт », – уточнила компанія. «Це дозволяє [майнінг операторам] підвищити ефективність видобутку».

Крім того, GMO підтвердила, що модель B3 «дотримується всіх додаткових послуг, реалізованих в GMO miner B2». Вони включають в себе «послідовне з’єднання ланцюжка до 32 одиниць, онлайн-оновлення програмного забезпечення і онлайн-моніторинг стану операції. »

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *