Sunday , 26 May 2019

Прибутковість майнінгу Bitcoin починає відновлюватися через 18 місяців мінімуму

У новому звіті Diar від 4 березня показано, що доходи від майнінгу Bitcoin (BTC) почали рости після падіння до найнижчого рівня за 18 місяців.

У лютому відбулося зниження виручки від майнінгу до рівня серпня 2017 року, коли біткоін знаходився на початку свого різкого зростання.

Доходи від майнінгу склали 195 мільйонів доларів США в лютому 2019 року в порівнянні з 210 мільйонами доларів США в січні і являють собою мінімум від рекордних максимумів в 951 мільйон доларів США, досягнутих у розпалi зростання в грудні 2017 року.

«Майнери, що працюють на оптимальному обладнанні і забезпечили оптові ціни на електроенергію, зіткнулися з тим, що їх валовий прибуток скоротився, що зажадало масивного використання хеш-потужності, щоб залишитися на плаву», – додав Діар.

Останні два місяці 2018 роки не були фінансово вигідними для майнерiв. Раптовий спад цін приблизно на 50 відсотків у криптовалютах в середині листопада викликав тимчасовий хаос, зокрема, через попередження китайської майнінгової спільноти про те, що продуктивність мережі незабаром постраждає.

Зараз, в березні 2019, прибутковість майнінгу відновлюється. Diar підтвердив прогрес, також зазначивши, що валовий прибуток для тих, хто працює з Bitmain Antminer S9, покращилася в порівнянні з місяцем тому.

Check Also

Telegram представляє нову мову програмування для мережі TON

Служба обміну миттєвими повідомленнями, орієнтована на конфіденційність, Telegram створила нову мову програмування для своєї відкритої …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *