Tuesday , 18 September 2018

Провідні світові фахівці з криптовалют і ICO зустрінуться в Києві

12 жовтня в столиці України пройде четверта Blockchain & Bitcoin Conference Kiev, яка обіцяє бути наймасштабнішою в історії країни подією в сфері блокчейна, криптовалют і ICO.

Що буде на заході в цьому році:

  • 1000+ гостей;
  •  1000+ м2 виставкової зони;
  • 50 експонентів;
  • 30+ спікерів конференції;
  •  топові партнери і зірки кріптосообщества.

Подія пройде в фешенебельному творчому просторі «Всі. Свої Локація »в центрі Києва. Гостей з України, країн СНД, Європи та США чекають частування, приємна атмосфера і багато нових знайомств.

Blockchain & Bitcoin Conference – мережа заходів від міжнародної компанії Smile-Expo, які проходять по всьому світу: в Стокгольмі, Празі, Таллінні, Москві, Києві, Санкт-Петербурзі і Алмати.

На конференції в Києві виступить рекордна кількість спікерів: більше 30. Багато з них вже стали всесвітньо відомими особами кріптотовариства.

Конференція пройде в три потоки:
• Фінанси, бізнес, законодавство – блокчейн і криптовалюта в Fintech, GovTech, бізнесі і соціальних проектах. Законодавче регулювання цифрових валют в світі.
• ICO – організація кріптовалютних краудсейлов, інвестування в токени, юридичні нюанси, історії успіху.
• Розробка – технічна сторона блокчейна, криптовалют, смарт-контрактів та інших технологій. Поширені помилки розробників.

Виставка кріптоіндустрії також стане наймасштабнішою в Україні: вперше учасникам доступна площа в більш ніж в 1000 квадратних метрів. 50 компаній представлять свої розробки профільної аудиторії. Серед них буде і Dash – платіжна система з власною криптовалютою DASH, капіталізація якої складає $ 2,65 млрд (сьомий показник серед всіх цифрових валют).

Ще один експонент, що випустив власну криптовалюту, – компанія BitConnect. Капіталізація її кріптоактіва наближається до $ 1 млрд (13-е місце в світі); до того ж сайт Bitconnect став одним з найпопулярніших новинних порталів по темі блокчейна і криптовалют.

Виставка порадує і розробників: на майданчику буде представлена ​​компанія Apla, яка створила блокчейн-платформу для формування цифрових екосистем на базі смарт-контрактів (її ICO намічено на середину листопада).

А кріптовалютние ентузіасти зможуть відвідати стенди відомої кріптобіржі YoBit і постачальника майнінгового обладнання MyRig.

Також на виставці будуть представлені CoinTraffic – партнерська рекламна мережа, що спеціалізується на кріптовалютному ринку, і найповніша індексна платформа по кріптоактівам CoinIndex.

Детальна інформація про конференцію та реєстрація – на сайті Blockchain & Bitcoin Conference Kiev.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *