Thursday , 25 April 2019

Проект Братів Уінклвосс – Gemini Стає “Першою в Світі Ліцензованою Біржею для Zcash”

Компанія Gemini стала першою в світі ліцензованої Zcash-біржею, це оголосили в понеділок.

Сьогодні Нью-Йоркська біржа, заснована Камероном і Тайлером Уінклвоссами, анонсувала відкриття торгових пар з zcash (ZEC / USD, ZEC / BTC і ZEC / ETH).

Zcash стала всього третьою криптовалютою, яку розміщують в Gemini. В даний час платформа підтримує торговельні пари для біткоіну і ефіру.

«Zcash відхоплює собі те місце, в якому біткоін вже припинив своє існування», – сказав Тайлер Уінклвосс, генеральний директор Gemini, додавши, що «біткоін має багато переваг, але конфіденційність не є одним з них».

«Біткоін і Zcash – це дві революційні технології, що змагаються за різні позиції», – додав президент біржі Уінклвосс. «Біткоіни – цифрове золото, а Zcash – цифрові гроші».

Додавання Zcash – конфіденційної криптовалюти – примітно, враховуючи, що біржа близнюків регулюється Департаментом фінансових послуг Нью-Йорка (NYDFS), чия структура «BitLicense» вважається одним із найсуворіших режимів регулювання, з якими стикаються Американські кріптовалютні біржі.

Check Also

На Amazon тепер доступні покупки з Bitcoin за допомогою Lightning

Біткоін користувачі тепер можуть використовувати мережу Lightning для здійснення покупок на сайтах електронної комерції, таких …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *