Wednesday , 20 June 2018

Проект захищеного сховища біткоінів btcwall.io

Проект btcwall пропонує новий формат гаманця, це не просто сховище, а цілий захисний комплекс програм і сервісів для максимального захисту біткоінов не тільки від крадіжки, а й для приховування слідів використання біткоіну в системах.

Деякі можливості системи, що розробляється зберігання BTCWALL:

  • Генерація нових приватних ключів, а також доступ до них, можливий тільки на системі, відключеною повністю від інтернету.
  • Гаманець розділений на 2 окремі програми: одна для надійного холодного зберігання приватний ключів і підпису транзакцій; друга на якій можна дивитися баланс гаманця, створювати оффлайн транзакції для підпису в першій програмі.

Використання унікального формату зберігання гаманців дозволяє додати додатковий захист.

  • Гаманець має вбудовану спеціалізовану захист від шкідливих програм, націлених на крадіжку біткоіни, наприклад за допомогою підміни адреси в буфері обміну, також вбудовано захист від будь-яких кейлогерів.
  • Гаманець приховує свою присутність в системі для безпеки біткоіни власників, гаманці маскується під звичайні файли, гаманець ніколи не завантажує автоматично останні використання гаманці щоб не видати місце положення.
  • Гаманець автоматично видаляє логи використання біткоіни в системі, а також надійно видаляє файли без можливості відновлення.

Розробники заявляють, що

«Проект повинен бути перш за все цікавий хто хоче отримати прибуток від покупки токенов для подальшого їх перепродажу, рано чи пізно ми зберемо необхідну суму [на ICO необхідно зібрати 2 000 000 $] і випустимо гаманець»

Дослідження, проведене проектом, показало, що відстеження даних користувачів криптовалюта актуально вже сьогодні, адже «в пресу потрапив уже перший випадок про криваві хакерів вбивають за біткоіни».

«Ми зробимо реально найнадійніший продукт для захисту від будь-яких загроз як для ваших накопичень, так і самих власників. Попит на такі послуги буде величезний, адже кожне нове злочин проти власників криптовалюта створює попит на токени BTCWALL і сервіси надаються нашим гаманцем»

ICO btcwall.io

pre-ICO відбудеться 25 вересня, учасники отримають 70% дисконт на токени.

Прогнозований розробниками дохід від 270,000,000 $ до 1,570,000,000 $ за перший рік, або 7,850% to 13,500% в залежності від зібраних коштів, і це тільки від бізнесу побудованого на захист користувачів криптовалюта без урахування зростання вартості самого токена, 40% прибутку буде розподіляться між усіма власниками токенов.

Також токени будуть використовуватися для оплати преміум сервісів вбудованих в гаманець і послуг нашого глобального міжнародного приватного охоронного підприємства.

Дізнатися докладніше про проект і брати участь в ICO:

WEBSITE: http://www.btcwall.io
WHITE PAPER: http://btcwall.io/whitepaperRUS.pdfhttp://btcwall.io/whitepaperENG.pdf
TWITTER: https://twitter.com/btcwall
TELEGRAM: https://t.me/joinchat/E1xbSAtny4NewcUF1waTwg
SLACK: https://join.slack.com/t/btcwall/shared_invite/MjI5Nz..
YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCybHHD6mPD_lt-JLP66Y..
FACEBOOK: https://www.facebook.com/btcwall.io
BITCOINTALK: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2155168.0
BITCOINTALKBOUNTY: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2163029
BTCWALL Token | Symbol: BTCW | Platform: Ethereum
Exchange Rate: 1 USD = 1 BTCW

На правах реклами

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *