Thursday , 19 April 2018

Проект на базі Ethereum, Aragon залучає $ 25 мільйонів за 15 хвилин

Платформа управління бізнесом на базі Ethereum Aragon зібрала найбільшу суму в історії ICO – майже $ 25 мільйонів за 15 хвилин.

Продаж токенів почався о 19:30 за Гринвічем в середу, але був закінчений вже через кілька хвилин, при цьому вкладники вклали в цілому 275 000 ETH на суму близько $ 24,75 млн доларів.

Раніше проект отримав інкубацію від Boost VC, в той час як партнерство зі Status.im розширило можливості користувачів смартфонів в рамках підготовки до ICO.

Залучена сума поставила Aragon в поул-позицію в дико успішній гонці продажу токенів, стартап перевершив попереднього чемпіона Gnosis, який підняв $ 12,5 млн також приблизно за 15 хвилин.

Як децентралізована платформа управління Aragon пропонує базові функції управління компаніями, такі як управління, нарахування заробітної плати, бухгалтерський облік, управління таблицями вкладень, збір коштів і багато іншого.

Aragon застосував криптографічно закриту жорстко закодовану приховану технологію, яка була розкрита тільки під час продажу, «не бажаючи ставити мережу Ethereum під будь-який ризик», за словами співзасновника Aragon і керівника проекту Луїса Куенда.

Примітно, що повна сума від продажу токенів, інвестована в Aragon, була в Ether, незважаючи на партнерство Aragon з ShapeShift, яке дозволило користувачам придбати ANT (токени мережі Aragon) з 25 цифровими валютами.

Продажі на суму в $ 25 мільйонів подвоюють колишній рекорд ICO Gnosis, ринку прогнозування на основі Ethereum, який зібрав $ 12,5 мільйона всього за 10 хвилин в кінці квітня.

Продаж токенів в Aragon став 4-м за рахунком по величині краудсейлом з тих, що коли-небудь проводилися, і другим після торішнього DAO, як найбільшого проведеного FinTech краудсейла.

Луїс Куенда заявив:

«У нас тепер є ресурси, щоб найняти кращих фахівців і виконати один з самих амбітних проектів, який має потенціал для створення більш рівного і справедливого суспільства».

Доходи від продажу токенів будуть розгорнуті в некомерційній організації Aragon Institution MTÜ, заснованій Aragon в Естонії на початку цього місяця. Компанія буде використовувати ці кошти для “розробки Aragon Core і Aragon Network (AN), проведення перевірок безпеки і найму додаткових розробників і оперативного персоналу”, – йдеться в повідомленні компанії.

Протягом цього року Aragon розраховує укомплектувати свою команду з 10 осіб перед її випуском в кінці 2018 року.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *