Sunday , 26 May 2019

Пропозиція Віталіка Бутеріна може перетворити Ethereum в індустрію вартістю 160 мільйонів доларів

Нова пропозиція Віталіка Бутеріна, творця Еthereum, полягає в збільшенні винагороди для валідаторів.

Ethereum 2.0, безумовно, є найбільшим оновленням на горизонті для блокчейна Еthereum, який сьогодні оцінюється в 17,5 мільярда доларів. Його ширшої метою є усунення існуючих вузьких місць в пропускної здатності транзакцій і значне зниження витрат в мережі.

Замість того, щоб покладатися на протокол консенсусу для перевірки працездатності, відповідно до якого Майнер конкурують один з одним, об’єднуючи блоки транзакцій і додаючи їх в постійно зростаючу ланцюжок, Ethereum 2.0 спиратиметься на протокол консенсусу з підтвердженням зацікавленості, за допомогою якого валідатори будуть голосувати власними грошима і схвалювати блоки і транзакції, створювані в мережі.

«У системі докази ваша ціна атаки – це просто покупка токенов. По суті, ми хочемо, щоб було безглуздо купувати стільки токенов, щоб атакувати мережу », – пояснив Фредрік Гаррісон, технічний директор програмного забезпечення клієнта Ефіріума Parity.

Check Also

Telegram представляє нову мову програмування для мережі TON

Служба обміну миттєвими повідомленнями, орієнтована на конфіденційність, Telegram створила нову мову програмування для своєї відкритої …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *