Friday , 14 December 2018

Путін доручив уряду і ЦБ узаконити ICO і криптовалюти в Росії

Президент Росії Володимир Путін доручив уряду і Центробанку підготувати поправки в законодавство, які узаконюють «регулювання публічного залучення грошових коштів і криптовалют шляхом розміщення токенов по аналогії з регулюванням первинного розміщення цінних паперів». Відповідальними призначено Медведєва Д.А. і Набіулліну Е.С.

Також в законодавстві повинні з’явитися визначення «технології розподілених реєстрів», «цифрового акредитива», «цифрова заставної», «криптовалюта», «токенів» і «смарт-контрактів».

Крім того, уряду і ЦБ потрібно буде встановити вимоги до організації майнінгу, придумати принципи реєстрації майнерів і оподаткування для майнерів. Ці доручення необхідно виконати до 1 липня 2018 року, говориться в повідомленні Кремля.

До 20 грудня 2017 року ЦБ і уряду потрібно буде подати пропозиції стосовно створення на базі Центробанку спеціального майданчика («сендбокса»), призначеної для «апробації інноваційних фінансових технологій, продуктів і послуг».

Крім того, до 30 березня 2018 року уряд і ЦБ повинні будуть подати пропозиції стосовно створення єдиного платіжного простору для країн-членів Євразійського економічного союзу, в якому буде використовувати блокчейн. У ЄАЕС входять Росія, Вірменія, Білорусь, Казахстан і Киргизія.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *