Sunday , 26 May 2019

П’ятий найбільший банк в світі почне тестувати власну криптовалюту

Банківський підрозділ японської корпорації Mitsubishi UFJ Financial Group (MUFG) планує протестувати власну криптовалюту вже в 2019 році. Про це 15 травня повідомив Cointelegraph Japan.

Видання процитувало місцевий новинний канал NHK, який стверджує, що тестова фаза криптовалют MUFG Coin передбачає участь близько 100 000 власників акаунтів.

MUFG, що вважається п’ятим за величиною банком в світі, в січні цього року вже повідомляв про свій намір запустити цифровий токен. Такий план зародився у MUFG ще в 2016 році.

Монета MUFG в першу чергу пропонує функції валюти, і учасники тестування встановлять додаток, який автоматично конвертує їх депозити. Як повідомив NHK, MUFG буде співвідноситися 1: 1 з японською ієною.

Канал також пояснив, що користувачі «зможуть використовувати валюту для здійснення платежів в таких місцях, як ресторани і магазини», а також для «переводів на рахунки інших учасників».

Таким чином, банк MUFG намір приєднатися до кріптопространству країни, де вже працює безліч великих місцевих компаній. Наприклад, про своє прийдешнє участю в кріптовалютному біржовому секторі Японії з початку року оголосили DMM і Yahoo Japan.

About Golaya Alexa

Check Also

Telegram представляє нову мову програмування для мережі TON

Служба обміну миттєвими повідомленнями, орієнтована на конфіденційність, Telegram створила нову мову програмування для своєї відкритої …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *