Thursday , 21 February 2019

Південна Корея готує законопроект для легалізації ICO

Група законодавців, очолювана політиком з правлячої політичної партії Кореї, розробляє законопроект про легалізацію запуску нових криптовалют і ICO в країні.

Згідно з доповіддю The Korea Times, член Конгресу Демократичної партії Кореї, політична партія при владі, збирається через парламент оскаржувати заборону уряду на початкові пропозиції монет (ICO) в вересні 2017 року.

Хонг має підтримку 10 інших законодавців в парламенті Кореї і має намір представити остаточний проект закону для обговорення до кінця року.

Виступаючи на форумі, присвяченому кріптоваютам і технології blockchain в Національній асамблеї в Сеулі в середу, Хун опублікував спільне дослідження між Корейською міжнародної торгової асоціацією (KITA), найбільшим торговим органом некомерційної Кореї та своїм офісом.

Хонг наполягає на тому, що пропоноване законодавство для легалізації нових ICO буде перебувати під безпосереднім контролем уряду.

Законодавець сказав:

“Законопроект спрямований на легалізацію ICO під контролем уряду […] Основна мета (законодавства – допомогти усунути невизначеності, з якими стикаються підприємства, пов’язані з блокчейном).”

Крім того, в доповіді йдеться про те, що в законопроекті схвалюються ICO, пов’язані з громадськими організаціями та дослідницькими центрами, які «віддані ідеї заохочення і розвитку технології блокчейн».

Державні установи, включаючи Комісію з фінансових послуг (FSC), фінансовий регулятор Кореї, і Міністерство науки та інформаційних технологій і комунікацій (ІКТ) будуть мати повноваження з нагляду ICO.

Беручи до уваги заборону Китаю на все ICO, Служба фінансового нагляду Південної Кореї (FSS), фінансовий контролер країни в рамках FSC, в кінці вересня ввела і свою заборону, заявивши, що це захищає вітчизняних інвесторів від шахрайства.

Корея є одним з найактивніших у світі крипто-ринків і там спостерігається міцне проникнення криптовалют в суспільство.

Закликаючи законодавців до усунення політичних бар’єрів і перешкод, що завдають шкоди появі нових криптовалют, Чунг, один зі спікерів вчорашньої Національної асамблеї, сказав:

«Blockchain і криптовалюта можуть використовуватися в різних державних секторах для добрих намірів. З огляду на їх потенціал, нам необхідно працювати, щоб допомогти зменшити політичну невизначеність, з якою вони стикаються».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *