Wednesday , 19 September 2018

Південна Корея забороняє збір грошей через ICO

SEOUL Фінансовий регулятор Південної Кореї в п’ятницю заявив, що він заборонить збір грошей через всі форми віртуальних валют – крок, наступний за подібними обмеженнями в Китаї по ICO.

Комісія з фінансових послуг заявила, що всі види ICO будуть заборонені, так як торгівля віртуальними валютами повинна контролюватися і контролюватися строго.

«Підйом коштів через ICO, мабуть, зростає в усьому світі, і наша оцінка полягає в тому, що в Південній Кореї проводять все більшу кількість ICO», – сказав регулятор в своїй заяві після зустрічі з міністерством фінансів, Банком Кореї і Національним податком обслуговування.

«Штрафні санкції» будуть випущені в відношенні фінансових установ та будь-яких сторін, що беруть участь у випуску ICO, додали в заяві, не уточнюючи подробиць цих штрафів.

Рішення про заборону ICO в якості інструменту збору коштів було прийнято, оскільки уряд розглядає такі питання, як збільшення ризику фінансових шахрайства. Рішення базується на аналогічних оголошеннях в США і Китаї, де ростуть обсяги торгівлі криптовалютами.

На тлі рішення корейських властей вартість біткоіни впала майже на 2% (до $ 4108,9), ефіру – більш ніж на 4% (до $ 289,5).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *