Thursday , 25 April 2019

Південнокорейська фірма з управління багатством: криптовалюти можуть стати тихою гаванню

Активи “тиха гавань” – це термін, яким міжнародні інвестори особливо активно користувалися в останнє десятиліття. Під ним тепер традиційно розуміється ринок, на якому можна «пересидіти» чергову світова фінансову кризу. І тиха гавань повинна бути не тільки стабільним, але і досить містким ринком. Тобто, одна з вимог – високий рівень ліквідності. Що важливо, необхідність пошуку такого ринку виникає у тих випадках, коли мова йде саме про світову фінансову кризу.

Jeong Ki-wook, колишній виконавчий директор Cisco і засновник TrustVerse, південнокорейської платформи управління капіталом, сказав, що криптовалюти, такі як біткоін і ефір, можуть перетворитися в активи тиха гавань в довгостроковій перспективі.

Досягнення стабільності

В інтерв’ю ZDNet Korea Чонг сказав, що криптовалюти можуть стати безпечними активами, коли інноваційні технології і рішення будуть використані для мінімізації ризику інвестицій. В даний час кріптовалютний ринок вкрай нестійкий, і в якості платіжного засобу цифрові валюти як і раніше залишаються незрілими.

Але, у міру того, як зростає ринок криптовалют для магазинів, підприємств, окремих користувачів і роздрібних продавців, ринок стане стабільним, дозволяючи криптовалютам досягти певного рівня стабільності, який необхідний для прийняття компаніями їх в якості законних способів оплати.

В якості інвестицій криптовалюти залишаються високоприбутковим і високонебезпечним класом активів, а трейдери можуть забезпечити 30-відсотковий приріст протягом 24-годинного періоду або отримати 50-відсоткову втрату. Для трейдерів з повною зайнятістю і фізичних осіб, які глибоко занурені в галузь, такий рівень волатильності управляємий, але для випадкових трейдерів та інституціональних інвесторів важко впоратися з сильно мінливими активами.

Чонг сказав, що ключовим для інвесторів є доступ до систем, які можуть самостійно визначати ризик і змінювати портфель криптовалют і токенів на основі стану ринку. Для цього він підкреслив, що штучний інтелект має вирішальне значення для самостійного створення пропозицій для інвесторів і створення збалансованого портфеля цифрових активів.

За останні три роки, починаючи з створення Ethereum, багато організацій і стартапи намагалися використовувати штучний інтелект в децентралізованому управлінні для інвестування в ринок і зниження ризику в інвестиціях в криптовалюти. DAO, перше ICO на платформі Ethereum, був першим проектом, який спробував комерціалізувати цю ідею, але в кінцевому підсумку зазнав невдачі.

Використання штучного інтелекту не обмежується регуляцією кріптовалютних портфелів, так, в Україні було анонсовано створення проекту з гібридним інтелектом для передбачення політичних подій і соціальних явищ (Aeneas).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *