Sunday , 26 May 2019

Південнокорейський криптовалютний обмін Korbit оголосив про делістинг XMR, ZEC, DASH, REP і STEEM

Korbit, одна з найбільших в світі криптовалютних бірж Південної Кореї, оголосила на цьому тижні, що вона зробить делістинг криптовалют, пропонованих в даний час через службу Other Digital Assets.

«Ми попрощаємося з сервісом Other Digital Assets за допомогою поступового припинення можливості покупки і продажу таких монет: DASH, Monero (XMR), Zcash (ZEC), Augur (REP) і Steem», – йдеться в повідомленні Korbit.

Ця послуга надає користувачам Korbit доступ до вищезазначених п’яти криптовалют на додаток до тих, які регулярно підтримуються обміном: BTC, XRP, ETH, BCH, ETC, LTC і BTG.

Для зазначених п’яти криптовалют Korbit підкреслив, що функціональність покупки буде припинена «після 15:00 28/05/2018» і функціональність продажу «після 15:00 21-06-2018». Однак обмін натякнув на можливість повторного лістингу деяких з них в майбутньому:

«Ми прагнемо спростити операції з більшістю криптовалют, але нам ще належить визначити дату відновлення операцій з зазначеними монетами. Таким чином, ми радимо вам захищати свої інтереси, продаючи або знімаючи ці криптовалюти».

Причина припинення торгів

З оголошення Korbit не ясні причини зняття з торгів п’яти криптовалют. Крім того, не було повідомлень про те, що південнокорейські регулятори чинять тиск на криптообмін, з метою виключення орієнтованих на конфіденційність монет, на відміну від японського регулятора.

З часу злому Coincheck в січні, Японське агентство фінансових послуг (FSA) зміцнило нагляд за криптообменіми, включаючи встановлення нових критеріїв для їх реєстрації. Один з них відноситься до типів перерахованих криптовалют. «Криптовалюти, що надають високий рівень анонімності і легко використовуються для відмивання грошей, будуть заборонені», – повідомляє Nikkei.

Згодом Coincheck оголосив за кілька днів до Korbit, що він виключає DASH, XMR, ZEC і REP після того, як він отримав наказ на поліпшення бізнесу від агентства. STEEM не перераховано в Coincheck.

Причина, з якої Korbit відмовляється від STEEM, може бути пов’язана з повідомленням обміну, опублікованими 8 травня, в якому говориться:

«Через зовнішні проблеми зняття STEEM призупиняється на невизначений термін.»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *