Sunday , 24 June 2018

Підписано нову угоду щодо масштабування біткоін

Зустріч ключових гравців біткоін-індустрії, проведена в ці вихідні, привела до оприлюднення нової пропозиції про те, як оновити проект з відкритим вихідним кодом, щоб підтримати додаткову ємність транзакцій.

Digital Currency Group (DCG), очолювана Баррі Сілбертом (Barry Silbert), можливо, найвідоміша інвестиційна фірма в галузях біткоін і блокчейн, оголосила про те, що майнери і компанії прийшли до консенсусу з метою вирішення проблеми масштабування біткоін.

23 травня DCG оголосила про те, що група компаній, що представляють біткоін індустрію і співтовариство з 83,3% потужності хешування, 20,5 млн біткоін гаманців і обсягом 5,1 млрд транзакцій в ланцюзі, погодилася активувати Segregated Witness після досягнення рівня підтримки в 80 % і також активувати протягом шести місяців хардфорк зі збільшенням розміру блоку до 2Мб.

Компроміс досягнутий

В кінцевому рахунку, нещодавно досягнутий консенсус серед майнерів і організацій можна віднести до початкової угоди Гонконзького круглого столу, в якому майнери погодилися «запускати тільки сумісні з Bitcoin Core погоджуюючі системи, які в кінцевому підсумку містять, як SegWit, так і хардфорк у виробництві.”

Угода по масштабуванню біткоін на Consensus 2017 по суті являє собою те ж саме бачення, яке завжди мали майнери, тобто повага до прохання майнінг спільноти про збільшення пропускної здатності on-chain, і воно буде підтримувати рішення групи розробників Bitcoin Core, включаючи Segwit.

Крім виконання пропозиції Segwit 2Mб, яке тягне за собою активацію Segwit з 80% граничним значенням і активацію хардфорка 2MB, майнери і компанії, що брали участь в угоді по масштабуванню біткоін на Consensus 2017, заявили, що буде розроблено більше технічних механізмів для оптимізації і подальшого вдосконалення мережі Bitcoin.

«Ми також прагнемо до досліджень і розробки технічних механізмів для поліпшення сигналізації в біткоін співтоваристві, а також для створення комунікаційних інструментів, щоб тісніше координувати свою роботу з учасниками екосистеми в розробці, інтеграції та розгортанні безпечних рішень, які збільшують ємність біткоін», – йдеться в угоді.

Рішення біткоін індустрії провести хардфорк 2 Мб для збільшення розміру блоку біткоін – це не просто компроміс, розроблений, щоб переконати спільноту майнерів підтримати Segwit. В даний час біткоін стикається з серйозною проблемою перевантаження блокчейна, з якої користувачі намагаються здійснювати транзакції навіть при оптимальних і високих тарифах.

Очікується, що Segwit призведе до 75% оптимізації поточних блоків біткоін. Однак, виходячи з експоненціального зростання біткоін з точки зору бази користувачів і щоденних транзакцій, протягом шести місяців або року масштабоване рішення Segwit може виявитися недостатнім для вирішення проблеми масштабування біткоін. Таким чином, хардфорк 2 Мб – досить довгий проміжок часу для команди розробників Bitcoin Core, індустрії та майнінг спільноти, щоб визначити наступні кроки, які необхідно зробити для масштабування біткоін.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *