Sunday , 16 June 2019

Підрозділ LG запускає власну Blockchain платформу «Monachain»

Південнокорейська LG CNS, дочірня компанія LG Corporation, яка поставляє послуги в області інформаційних технологій, запустила власну Blockchain платформу під назвою Monachain.

Monachain призначена для забезпечення логістики на основі блокчейна в декількох областях, таких як виробництво, фінанси і зв’язок, відповідно до місцевого інформаційного агентства Yonhap. Згідно з повідомленням Korea Times, платформа також буде зосереджена на застосуванні цифрової аутентифікації, керуванні цифровими ланцюгами поставок й цифровою валютою.

Цікаво, що Monachain також дозволяє учасникам створювати свої власні цифрові валютні гаманці, що дозволяє місцевим органам влади видавати платежі в місцевій валюті і соціальні виплати кінцевим користувачам блокчейна, відповідно до LG CNS. Крім того, група LG представила розробки інфраструктури банківського обслуговування з комерційними банками, дозволяючи їм випускати і поширювати цифрову валюту через платформу blockchain, повідомляє Yonhap.

Згідно новин, Monachain також буде використовувати новий вид розподіленої ідентифікації (DID), що дозволяє підтверджувати особисті дані і здійснювати платежі за допомогою смарт-пристроїв, а також для особистої ідентифікації.

Компанія додала в заяві:

«Monachain зможе допомогти власникам бізнесу підвищити продуктивність за допомогою системи цифрового управління ланцюгами поставок, яка дозволяє постачальникам ефективно управляти всіма процесами випуску продукції», – повідомив представник компанії.

LG CNS приступила до дослідження Blockchain в 2017 році, коли компанія вступила в партнерство з R3, який є блокчейн-консорціумом, що складається з більш ніж 200 компаній. LG, схоже, йде в ногу зі своїм конкурентом Samsung, який також нещодавно запустив Blockchain платформу для моніторингу своєї системи ланцюга поставок у всьому світі. Samsung також вирішив скоротити свої витрати на ланцюг поставок за рахунок зменшення обсягу документації і підвищення ефективності.

Технологія Blockchain стає дуже популярною серед компаній і фінансових установ, які все більше її використовують. Технологія вже підтримує всі цифрові валюти. Вона дуже безпечна у використанні через свою швидкість і плюсом є забезпечення безпечної передачі даних. Кілька аналітиків також стверджували, що Blockchain буде відігравати важливу роль в наступній промисловій революції.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *